Jumanji: Vár a dzsungel

Jumanji: Welcome to the Jungle

Artsomnia
2017/12/20

A Jumanji – Vár a dzsungel egyedi megközelítéssel hozza vissza sokak régi kedvencét, azonban megtölti elég kreativitással és a karakterek kettősségéből fakadó humorral ahhoz, hogy szórakoztató maradjon. Az elfuserált akciójelenetek és a klisé megvalósítás alatt bájos színészi alakítások rejlenek szerethető figurákkal és váratlan mondanivalóval. Több

Supernatural Movies
2017/12/20

A számítógépes játékok koncepciójára felhúzott újfajta Jumanji még úgy sem üti meg a minimális szintet, hogy Kevin Hart és Dwayne Johnson előre predesztinálja a várható poénok pályagörbéjét, és hogy mit várhatunk a filmtől: direct to Disney Channel. Több

MovieAddict
2017/12/21

Értékelés: 6.5/10
Azon a logikai csavaron túllépve, hogy egy videójátékot nézünk, kijelenthetjük, hogy a Jumanji – Vár a dzsungel egyértelműen gagyi. A fájóan és semmit mondó effektekkel megalkotott vadállatok, és akciófaktor maximum a 14 év alatti korosztály fogják lázba hozni. Viszont, aki most találkozik a Jumanji jelenséggel, az feltétlenül a 1995-össel kezdje a sort. Több

Vox.hu
2017/12/28

Jumanji - Vár a dzsungel
Szint túlteljesítve! Magával ragadóan vidám, látványos, izgalmas és érzelmileg sem analfabéta. Igen, igen, nem tévedés: még mindig ugyanarról a filmről beszélünk! Több

Smoking Barrels
2017/12/30

Szerethető darab, amelyet ki lehet ugyan hagyni az életünkből, csak nem érdemes, mert hatalmas buli. Több

Filmertek.blog.hu
2018/01/03

Értékelés: 7.5/10
Szórakoztató filmről érkezik az év utolsó kritikája
Remek szórakozást nyújtott a Jumanji – Vár a dzsungel. Vicces, remekül árnyalja a képet a videójátékokról és játékosokról. Van csomó remek és nagy pillanata és pár hamiskás is. De ha ilyen szórakoztató filmet tudtak összedobni Kasdanék én bizony vevő vagyok még egy körre. Csak ne kelljen újabb 22 évet várni rá. Több

Revizoronline.com
2018/02/28

Ha én izmos lennék
Naná, hogy tudjuk: az igazság odaát van. Ott kell keresni, onnan kell kipiszkálni. Amit a való életünkben sikeresen fojtunk vagy rejtünk el, amivel nem merünk szembenézni, az a virtuális világban többé már nem leplezhető, meg kell küzdeni vele. Akár avatárként vagy a Jumanji nevű játék vicces figuráiként. Több

Cornandsoda.com
2018/02/28

Értékelés: 7.5/10
Jumanji – Vár a dzsungel, A Szikla, meg sok minden más
A Jumanji – Vár a dzsungel folytatásként és önálló produkcióként is aratott. Örömmel bólintok rá: megérte várni. Több

Art7.hu
2018/03/29

Összességében viszont várakozásokon felül teljesít a Jumanji – Vár a dzsungel, elsősorban a vicces forgatókönyvnek és a színészeknek köszönhetően. Jellemfejlődés is van benne a karakterek részéről, Spencer önbizalmat növeszt, Frigó visszavesz az arcából, Bethany végre megpróbál az okostelefonja nélkül élni, Martha pedig nem fél többé a fiúktól. Ezzel a film amellett érvel, hogy a videojátékok nem károsak, ellenkezőleg. Több

Dewer
2018/04/19

Jumanji 2 - Két óra nevetés
A Jumanji folytatásától nem kell nagy ívű történetet vagy mélyen szántó gondolatokat, pláne nagy színészi teljesítményeket várni, csupán két órányi, önfeledt szórakozásra és nevetésre számíthat az, aki beül rá a moziba. Több

Csokiduda
2018/04/21

Mikor a konzol beszippant
Hollywoodban jól bevett szokás lett az elmúlt években korábbi, fénykorában kimondottan sikeres történetekhez újra visszanyúlni. Gondoljatok csak bele: a Jurassic Park, King Kong, Baywatch és még sorolhatnánk. Ezeknek a filmeknek egyik következő gyöngyszeme a Jumanji újraértelmezése. Volt már olyan, hogy sikerült hozni az előd szintjét, de nem most!!! Több

socfest
2018/04/23

Gyűrűk ura a dzsungelben amcsi gimnazistákkal - Jumanji
A Jumanji: Vár a dzsungel története egyszerű: a társasjáték videójátékká változik és beszippant 4 sztereotip amerikai gimnazistát, akiknek a kicsit Gyűrűk ura szagú sztori során el kell vinniük egy követ egy hegyre, mielőtt Gonosz bácsi elkapja őket.
(Holcz Csaba) Több
A hazai sajtóban megjelent kritikák, egy helyen!