Jumanji

Jumanji

2017.11.02 Bazzzsi

A kedvenc kalandfilmem. NAgyon lendületes, sok minden történik benne. Nem csak a játékok körüli mizériára gondolok. Robin Williams gyerekkora, meg a kisfiú karaktere is elég jó lett.

2018.04.14 TomÁcs

Remek kis film, a kedvencem Robin Williamstől. Csodáltam, hogy nem készült egyből utána egy folytatás. Abból is lehetett volna egy filmet csinálni, hogy mit csinált a gyerek a dzsungelban, hogy élte túl, mi történt a szüleivel a jelenben stb.

2018.11.02 VvV

A legtutibb filmek egyike. Társasozni mindenki szeret, de ez nem egy hétköznapi játék. Kalandos és látványos a film, sok minden történik benne.

2018.07.09 Norbi

Végig az első perctől fogva tudtam hogy ez tetszeni fog. Nem tévedtem, igaz nem a legélethűbbre sikerült egy-egy jelenet, de minden másodpercében teljes odaadással szemléltem. Kalandoroknak bátran ajánlom.

2018.01.31 diumiu

Gyerekkorom egyik legnagyobb kedvence ez a film, annak ellenére, hogy akkor még nagyon féltem tőle. Egy nagyon jól kitalált történet a film alapja, a szereplőket jól eltalálták illetve a megvalósítása az akkori technikai adottságokhoz képest fantasztikus.

2016.02.19 Lonka

Nem mai film, de nagyon látványosnak és ötletesnek tartom. Egy igazi 3D-s társasjáték. Mindig kíváncsi voltam, hogy mi történt a kisfiúval a dzsungelben, hogyan élte túl. Tervben van/volt, hogy újraforgatják a filmet.

2017.12.09 Greeta

Imádtam ezt a filmet. Rengeteg kaland van benne. Az életre kelő társasjáték a sok-feladattal, meg az állatokkal nagyon bejött, még most is élvezetes a film.

2019.04.12 MidoD7

Nem okozott hatalmas örömöket ez az alkotás. Fel sem bírtam fogni, hogy ezt valaki miért is akarta vászonra vinni. Csak azért néztem meg, mert megkértek rá, de soha többet még egyszer. Ez csak 1 csillagot ér nekem.

2019.01.23 Timcsi

Nagyon lendületes film, ahol egy remek ötletből indul ki minden. Társasozni mindenki szeret és ki ne szeretne kipróbálni egy ilyen szuper társast.

2019.04.23 petraszab

Nekem is a gyerekkoromat juttatja az eszembe. Egy hatalmas utazás az egész, rejtélyekkel teli kalandok, és egy nem mindennapi társasjáték.

2022.07.11 kevelin

Előbb láttam az új verziót, mint a régit. Nem rossz film, nagyon jó az alapötlet, de nekem nem jött át. Valószínüleg mert egy modernebb filmiparban felnövőként néztem a régebbi megvalósítást. Igazából láttam, elmondhatom magamról, de ennyi. Nem tett hozzá az életemhez.

2017.01.17 Gigi

Azért jó gyerekként ilyen filmeket nézni, mert igencsak fejleszti a képzelőerőt. Emlékszem, mennyire nagyon szerettem volna egy ilyen társasjátékot :) Kedves és szórakoztató film, mind a mai napig.

2018.03.23 hackerjulcsi

Mekkora ötlet, hogy egy társasjáték teremti meg a külön világot - ami kissé apokaliptikus is. Gyerekkorom nagy kedvence ez a film. Kicsit olyan, mintha valamiféle biblikus csapások érnék a szereplőket a játék által.. Fantáziadús, drámai és valahogy m... Több

2018.03.31 Zsceeeka

Jó pár év után néztem újra ( az új Jumanji film apropóján, bár tudom, hogy felesleges összehasonlítani őket). Még mindig imádom, újra gyereknek érzem magam, miközben nézem. Egyszerre megható, izgalmas és vicces is.