Jumanji

Jumanji

2017.03.24 georgri

Mindig is nagy Robin Williams-rajongó voltam, filmjei közül a Jumanji az egyik kedvencem volt gyerekkoromban, nagyon sokszor megnéztem. Teljesen bele tudtam élni magam abba a világba, melyben játszódik a film.

2015.06.03 sonyxxx

Gyerekkorom egyik kedvenc filmje, ami az elején rejtélyes, a többi részén meg nagyon kalandos és érdekes. Egy különleges történet, ami végig vicces és szórakoztató, amit a színészek szerethetősége csak tovább fokoz.

2017.03.21 Péter

Gyerekkoromban teljesen odáig voltam a Jumanji című filmért, állandóan ezt akartam megnézni, még VHS kazettán is megvolt. nagyon jó kis alapötlete van a fimnek.

2017.11.23 nagysar

Szerintem nagyon eltalálták ezt a filmet. Mind történetileg, mind szereposztásban. Oké, a kivitelezés mai szemmel már nem a legjobb de azóta sincs nagyon ilyen. Valszeg ezért is jön idén a remake.

2016.12.07 Kellangy

Régi nagy kedvenc ez a film,igazi családi mozi, ajánlom a karácsony előtti pihenős időszakban, igazi kikapcsolódás az egész családnak. Kedves karakterek, jó történet, szerethető szereplők, évente 1x biztos megnézem.

Ha létezne ilyen társas, aszem már a városom nem lenne ... és az csak a minimum XD

2016.08.03 nemeth2

Szórakoztató, ötletes és igazán maradandó Robin Williams film. Aki teheti nézze meg, nem fog csalódást okozni a film!

2017.07.11 Kadinta

Én 11 éves voltam, amikor először láttam, abban a korban kicsit ijesztő volt, de hát erre való a karika, nem? ;) Egyébként szuper kalandfilm, és hiába rajongok Karen Gillanért, ez a jobb változat.

2019.01.05 MissFortune

Érdekes történet, egy mesevilágot tár elénk, ami nagyon klassz.

2018.08.31 Barnabii44

Jó film.

2018.08.19 buzsikturner

Gyerekkoromban számtalanszor megnéztem, és azóta is bármikor!

2017.03.14 ericsuj

Robin Williams egyik legjobb filmje! örülök hogy ebböl a történetből nem készült más gagyi feldolgozás bár kiváncsi leszek az ujra amit már terveznek :( örök sláger marad ez akkor is!

2017.08.16 Sheeny004

De régi film is ez. Megunhatatlan. Tetszik a története, a kivitelezése, és ennek köszönhetően frászt kapok a társasjátékoktól :D Egyszerűen vonzza a tekintetet mindegy hányszor láttad eddig. Tele van humorral de e mellett tanulságos is.

2016.03.14 alien007

Korának egyik igazi CGI csodája volt a Jurrasic Park után. Emlékszem, nem is akartunk hinni a szemünknek, hogy ez hogy lehetséges. Azonban mind minden látványfilmnek, ennek is megvannak a hibái, melyek leginkább a történetvezetésben keresendők.