Jumanji

Jumanji

2020.10.04 Annuska

Gyerekkorom meghatározó filmje, Teli kalandokkal és érzelmekkel. Megnéztem volna egy olyan folytatást, ami azt mutatja be hogy a gyerek miként élte túl a dzsungelt.

2019.01.04 szabomarc

Nagyon jó kalandfilm, vonzza az ember figyelmét. Régen láttam, de sok részlete megmaradt, nagyon lekötött. Nem egy filmművészeti csoda, de a célját eléri, élvezi az ember, ajánlani tudom.

2018.07.30 czerik

Nagyszerű film, izgalmas történet. A 2017es reboot bár nekem jobban tetszik, ezt is bátran ajánlom mindenkinek.

2016.04.19 D. Shaday

A látvány mai szemmel már eléggé mókás, viszont a szédületes tempó és a kiváló ötletek elviszik a hátukon a filmet. Robin Williams igazán formában volt, jó összképe lett végül az egész filmnek, szóval abszolút mértékben megéri a rá fordított időt. Nem véletlen lett kultfilm.

2019.12.31 Eniq

Szeretem az új Jumanji filmeket, de az eredeti továbbra is a kedvencem. Nagyon sokszor láttam már, de nem tudom megunni. Maga az egész sztori elgondolása jó volt és egyedi még a kivitelezés is jó volt bár mai szemmel nézve azért hagy némi kivetni val... Több

2017.07.27 czigler.nora

Én imádom ezt a filmet :D A hangulatát, a színészeket, az egészet. Olyan jó kis családi feelingje van. Igaz, nem a legfrissebb, de ha jól tudom lesz remake belőle.

2016.10.25 jencike1985

Izgalmas elejétől a végéig, oda szegezi a szemem akárhányszor látom. Érdekes történet, zseniális látvány világ. Egyszerűen szuper film, mindenkinek csak ajánlani tudom , nekem ezért 5 csillagot érdemel.

2018.07.10 Kis Anna Kinga

Gyerekkori kedvenc kalandfilmem, amiben minden benne van. Misztikum, szerelem, látvány, izgalom, humor, kihívások... A feldolgozás a nyomába sem érhet. Robin Williamsnek nagyon jól állt a szerep, brillírozott a karakterben. Kötelező családi mozi.

2016.02.27 H.a.n.n.a

Gyermekkorom egyik kedvenc filmje. Kalandos, látványos és a története magával ragadó. Aki még nem látta mindenképpen nézze meg, Robin Williams egyik legjobb alakítása.

2020.08.30 sammy88

valóra vált rémálom

Nagyon ijesztő volt gyerekként és nagy hatást tett rám, de ezt leszámítva ötletes és látványos.

2018.07.06 oneminute

Mese kicsiknek és nagyoknak. Elgondolkodtató, valahol félelmetes is. Nem kedvencem, pedig Robin Williemst szeretem.

2016.06.23 postaslaszlo8

Nagyon jó a film, mindenkinek látnia kellene, tényleg nem értem, hogy miért a 90-es években tudtak igazán maradandó és szórakoztató egyedi ötletes filmeket csinálni, lényeg, hogy nagyon jó,.

2017.02.01 Hedy0809

Ha adják,én megnézem! Gyerekkorom kedvence! Sosem tudom megunni és mindig alig várom a következő "dobást" :) Izgalmas,érdekes,nálam 10/10!

2017.02.26 clay00

Gyrekként imádtam. A 90-es éveknek éppen megfelelő családi vígjátéka volt. Ezáltal a mai napig többször megbírom nézni. Maiaknak lehet már nem szórakoztató és gagyi, de ez egy kitörölhetetlen film a 90-es évek gyerekeinek.