Jumanji

Jumanji

2023.02.05 Eszter 79

Kedvenceim egyike

Egy társasjáték, ami beszippantja a játékosait. A barátságról szól a film.

2021.08.04 Laca//Ho/rr/oR//

Robin Williams a társasjáték központjában

Az első Jumanji film és a 90-es évek egyik legaranyosabb kalandfilmje. Szegény Robin Williams a hátán vitte az egész filmet, de az akkor még csak 13 éves Kirsten Dunst is kiemelkedő szerepet alakított. Akkori szemmel nézve igencsak kiemelkedő effektek voltak, és tátott szájjal néztük vagy az állatcsordát vagy Bradley Pierce "Peter" majommá válását. Mára már eléggé elavultnak számítanak az akkoriban használt effektek, de még így is egy remek kis nosztalgikus filmnek számít. Egy igazán családbarát, egész estés kis kalandfilm, melyben Williams megmutatta nagyszerű tudását.

Nem rossz film,de nekem nem adott annyit,hogy úgy álljak fel,na alig várom hogy megint megnézhessem. Williams és a gyerekszínészek nem voltak rosszak,de semmi extra.

2019.04.10 Thibo84

Mai szemmel az effektek elavultak, de a történet egyedi, Robin Williams mint mindig, most is nagyszerű. Hiába volt nagy színész – nyugodjon békében –, és vihette volna el a hátán az egész filmet, nekem úgy tűnt, hagyja a többieket is előtérbe kerülni. Egy nagyszerű kalandfilm az egész családnak.

2017.04.14 indingo

Egy igazi kalandfilm. Végig nagy lendületes és izgalmas, néhol humoros, másutt szomorú. Robin Williams által megformált karakternek borzalmas gyeremkkora volt és még ráadásul tök egyedül kellett felnőnie egy idegen helyen.

2020.12.26 Crystaldeer

A 90-es évek kiemelkedő családi kalandfilmje

Nem véletlenül toplistás film. Gyerekkorom kedvenc filmjei közé tartozik. Remek színészi alakítások, izgalmas, váratlan fordulatok. Mindenképp ajánlom megnézésre.

2016.04.12 ArpiHajdu és Réci

Gyerekkorom egyik kedvenc filmje, számtalanszor láttam, de még ma is ott maradok a tv előtt, ha adja valamelyik adó. Szerintem egy nagyon jó kis családi film, egyszerű történettel, ugyanakkor kellő izgalommal.

2022.08.23 JRD

Aranyos történet és benne a már a fentieknek játszó Robin Williamssal. Mindig úgy éreztem, hogy az ő neve garancia arra, hogy jól szórakozzunk, hiszen olyan édes karaktereket személyesített meg, mint egy földönkívüli, egy szórakozott prof vagy Pán Pé... Több

2018.03.24 dailyfilmsan

Jumanji egy kultuszfilm. Mindenkinek meg kell néznie legalább egyszer. Nagyon izgalmas a sztori. A gyerekszínészek kifogástalanok . Ajánlani tudom csak!

2019.06.23 Ms. Akárki

Imádom már gyerekkorom óta. Zseniális, eredeti és fantáziadús film. Robin Williams az egyik kedvenc színészem és isteni volt ahogy Alan karakterét életrekeltette. Érzelmes és tanulságos film minden korosztály számára.

2016.04.10 Szilonka

Nagyon-nagyon jó kis film, a VHS-t rongyosra néztem. A története valami fantasztikus nagyon izgalmas. Picit szomorkás az eleje, de utána nagyon vicces! Imádom ajánlom mindenkinek!

2017.07.10 MP170506

Gyerekkorom nagy kedvence ez a film. Akkor számomra nagyon félelmetesnek bizonyult, persze mára már más véleményen vagyok. Izgalmas, humoros alkotás.

2018.07.20 Norbert93

Egyik gyermekkori kedvencem. Igazi belevaló családi kalandfilm. Ha éppen sugározták a TV-ben mindig megnéztem és sosem tudtam megunni. A The Rock főszereplésével készült filmek már közelében sincsenek ennek a feelingek.

2016.09.16 puffancshercegnő

Igazán eredeti film, amit mindegy hányszor látunk, újra megnézünk, nem számít milyen régi is a film. Izgalmas, de mégis megható és végig ébren tartja a néző figyelmét. megéri megnézni minden korosztálynak