Advertisement
Játssz egy Nintendo Switch-ért ·  Fórum Login

Hook
Robin Williams
Robin Williams

dailyfilmsan   2020. 05. 12.

Időtálló és nagyon kedves film ami a rajzfilmet is lepipálja. Pán Péter története szerintem itt teljesedik ki, még úgy is hogy ez nem egy reeboot, hanem mint egy folytatás állja meg a helyét.

Filmdoki   2019. 03. 24.

Újra gyereknek lenni

Steven Spielberg a '90-es évekre betonbiztos hírnévvel rendelkezett. Számtalan klasszikust tett le az asztalra, melyek kicsiknek és nagyoknak egyaránt remek kikapcsolódást nyújtanak, mind a mai napig. Megmutatta, hogy ért ahhoz, hogy szívhez szóló, tanítójellegű történeteket mondjon el nekünk. 1991-es Hook című filmje szintén ezen szemlélet alapján készült, mely a Pán Péter továbbgondolása. Sajnos igen hányatott sorsú darabról van szó. Maga Spielberg sem kedveli túlzottan eme gyermekét, pedig a Hook egy igazi kalandfilm, mely az Indiana Jones trilógiához hasonlóan a műfaj aranykorát idézi meg, és az egész családnak kiváló szórakozás. A Hook a felnőtté válás története. Azé, hogy az emberek mi... több»

Thibo84   2019. 04. 05.

Robin Williams nagy kedvencem, és mint mindig, most is nagyot alakít a filmben, ám a többi színészre sem lehet panasz, hisz elég húzós nevek olvashatók a listán. Spielberg bácsi viszont egy nagyszerű filmet hozott nekünk össze mind történetileg, mind látványügyileg. Szórakoztató film, jó a humora és az ember ismét gyereknek érezheti magát.

Ms. Akárki   2019. 06. 16.

Nagyon jó film. Tökéletes feldolgozása a mindenki által jól ismert Pán Péter tündérmesének. Nagyon frissnek és mainak hat a film. Robin Williams adja a lelkét a filmnek amire szükség van. Hook alakítása pedig zsenilis, született gonosztevő.

Norbert93   2018. 11. 10.

Minden bizonnyal a legtöbbször újraértelmezett és feldolgozott történetek között van a Pán Péter, de bizton állíthatom, hogy jobb feldolgozás még nem készült ennél, amit Robin Williams jelenléte is magasra emel.

Ha egyszer lesz gyerekem, biztosan ezt a Pán Péter feldolgozást fogom megmutatni neki először. Mégis megmarad a hiányérzet, a rendező nem adott bele apait-anyait, azt nem mondanám, hogy nem hitt a saját filmjében, de nem is hozta ki belőle a legtöbbet, az biztos. több»

Rebecca De Mornay, Sherilyn Fenn és Samantha Mathis is jelentkezett Tinker Bell szerepére.

(Thibo84)

Donald Sutherland neve is felmerült Hook kapitány szerepére.

(Thibo84)

Winona Rydere-t is felkérték Tinker Bell szerepére.