Deku   2017. 07. 18.

Régi film de azért én vártam valami érdekességet, ami nem jött. Nincs is mit mondani erre ez egyszerűen rémes lett. Nehezen emészthető sztorit kapott. Nem javaslom senkinek.

sabnock666   2019. 01. 30.

Al Pacino szinte nem tud hibázni.Nagyon nagy feelingje van az egész filmnek,és megkapóak a képek.Lance Henriksent nem nagyon szeretem,és nem is futott be akkora karriert,de itt ő is oké volt.

Syracuse   2015. 05. 15.

Az ember észre sem veszi, és már el is telt az a 2 óra. Elképesztően jó film, a színvonalát pedig az is emeli, hogy már több, mint 40 éves alkotás - és ez egyáltalán nem látszik rajta. Egyik legjobb bankrablós film, amit láttam.

scarface   2019. 01. 26.

Nagyot alakit benne Pacino az Oscart simán megérdemelhette volna.

edessszilvia   2017. 11. 03.

Nagyon jo Al Pacino krimi, klasssz sztorival, jól felépített , csavaros történettel. Nagyon jó karakterisztika, nagyszerü befejezés, ajánlom mindenkinek

John Cazale
John Cazale
Lance Henriksen
James Broderick
Charles Durning
Sully Boyar
Sully Boyar
Al Pacino

A Warner Bros stúdió 80. forgalmazott filmje.

A 4. legnagyobb bevételt hozó film az USA-ban, 1975-ben.

A reptéri jelenetnél 24 rendőrautót és egy repülőgépet béreltek, de a háttérben normálisan működött a nemzetközi forgalom, így valódi reptéri hangulat volt.