90% 1977 szavazat

Kapj el, ha tudsz

Catch Me If You Can

2017.05.08 akela70

Remek igaz történet, nagyon jól összerakott jelenetek, izgalmas, profi karakterszínészekkel.

2015.10.27 fcbnandi

Egyik legjobb Dicaprio film. Humoros, találó és nagyon jó a történet. Hihetetlen, hogy ez a Dicaprio miket nem képes eljátszani és milyen jól csinálja. Kötelező film

2015.10.01 AE1205SB

Kiváló film, izgalmas és fordulatos, hihetetlen történésekkel fűszerezve. A színészi alakítások egyszerűen zseniálisak, Leonardo DiCaprio egyik legjobb alakítása!

2016.02.10 norbi0102

Ez a film nem ütötte meg azt a mércét, amit vártam. Elég is volt belőle annyi amennyit láthattunk még azt is rossz volt végig nézni, de ha már belekezdtem gondoltam adok egy esélyt neki. Hát sajnos kár volt.

2018.10.14 Rendszergizda

Címe egyáltalán nem hozott lázba de amikor meg láttam hogy két olyan színész játszik benne, aki szerintem zseniális. Így már rávetem magam hogy el kezdjem és nem csalódtam! Egy igazán remek filmes élménnyel gazdagodtam.

2015.06.16 Tomi

Két remek színész egy remek filmben. A Kapj el, ha tudsz egy kihagyhatatlan alkotás az életrajzi vagy krimi stílus kedvelőinek (mint én). A film pörög és nagyon jó.

2016.02.04 ellcrys89

Nagyon el van találva a film. A filmben szereplő zenei világ is igazán hangulatos és szeretetre méltó. Pusztán ajánlhatom csak mivel engem is nagyon jól elszórakoztatott.

2017.03.01 Acropolis

Nekem nagyon tetszett a film. Tom Hanks igazán jól alakít benne, a karaktere, alakítása fekszik a szerephez amit alakít. Fordulatos, izgalmas politikai thriller.

2017.02.26 clay00

Bármennyire klisés, szerintem a színészi játék elvitte a filmet! Lenyűgöző Christopher Walken. Izgalom van benne bőven és a vége is megfelelően alakul.

2015.07.14 prongs2001

Nem is nagyon találom a szavakat. Hogyan is lehetne ezt jól és tömören leírni? Pörgős, fantáziadús és csodálatos. Mindent vitt ez a film az én ízlésemmel. Azt hiszem, simán megy rá az 5 csillag.

2016.04.11 BallEr

Itt mindent megkapunk, ami ahhoz kell, hogy jól szórakozzon a kedves néző. Akármikor rá tudom venni magam, hogy ismét megnézzem és ez nagyon szimpatikus vonás egy filmnél. Végig lekötött.

2019.01.13 tooker

Fordulatos, vicces film tele nagyon jó trükkökkel, jelenetekkel, akcióval és cselekkel. Szívesen újranézem időnként, mert mindig mutat újat. DiCaprio kitűnő benne.

2015.10.16 Blindspot

Először is nem igazán akartam megnézni ezt a filmet, ha így tettem volna, egy csodás történetről maradok le és egy kellemes kis szórakozásról. Nagyon rendben volt a film így bátran ajánlom minden unatkozó nézőnek.

2016.08.24 Emma109

Megúnhatatlan történet. Elképesztő, hogy mit meg lehetett csinálni anno.