90% 1977 szavazat

Kapj el, ha tudsz

Catch Me If You Can

2020.09.30 belavagyok

Leonardo DiCaprio és Tom Hank egy filmben? Az csak jó lehet. Ez nem jó lett, hanem egyenesen zseniális. A történet szépen építkezik, sok mindent megtudhattunk a főszereplő múltjáról is.

2023.08.27 Ergit

Miközben kergeti a másikat, meg is ismeri...

2022.08.28 Filmimado

Profi átvágások, izgalmas történet, nagyszerű színészek, jó rendezés, és filmzene. Leonardo DiCaprio és Tom Hanks szinte két és fél órán keresztül tartó fogócskája megunhatatlan, néha kicsit drámai, olykor kicsit humoros, és az egész nagyon ötletes trükkökkel van körítve. Nagyszerű film.

2018.08.24 Eniq

Az egyik örök kedvenc filmem. Itt szerettem meg Leonardo DiCapriót zseniális a filmben persze Tom Hanks is, de róla akkor már tudtam, hogy remek színész. A sztori végig pörgős fordulatokkal teli ahogy DiCaprio újra és újra átvágja az embereket és, hogy bárki bőrébe bele tudott bújni az elképesztő.

2015.11.21 irongozu

Fantasztikus színészi munka. Az egészben azt tartom hihetetlennek, hogy tényleg megtörtént. Abszolút többször nézhető izgalmas, szórakoztató alkotásnak tartom.

2019.07.10 iq.csabi

Zseniális film. Izgalmas, mind a történet, mind a karakterek.

2016.02.05 Adepto

Az igaz történetet bemutató film egészen egyszerűen zseniális, látszik, hogy maga Frank Abagnale is segítette a munkálatokat és tippekkel látta el az őt játszó Dicapriot. A történet önmagában megfilmesítésért kiálltott. Egy tizenévesen elkezdett szél... Több

2017.01.27 Olivér Rózsa

Zseniális film! Szerintem a legjobb életrajzi film a világon. Nagyon izgalmas pörgős sztori, és vicces is. Dicaprio és Tom Hanks meggyőzően hozták a szerepüket. 5/5

2018.07.10 Kis Anna Kinga

Az egyik legjobb oscar nélküli film... Két szupersztár szórakoztató kergetőzése, mint valami moziba és filmvászonra vitt Tom és Jerry. Rengeteg izgalom, rengeteg csavar és az első pillanattól az utolsóig szórakoztató film.

2015.11.01 Niki18

Dicaprio az egyik kedvenc színészem, nagyon szeretem ezt a filmjét. Van benne humor és ráadásul Tom Hanks is játszik benne, akit szintén nagyon kedvelek. Többször nézhetős film. imádom

2016.05.24 AlBundy

Többször láttam már, és biztos vagyok benne, hogy még többször fogom is. A legjobb az egészben, hogy tudjuk, ez valóban megtörtént, és így még hihetetlenebbnek tűnik, mennyi mindent meg lehetett csinálni, és mennyi mindent meg lehetett úszni.

2021.12.12 Péter Fazekas

Elég jó film!

2015.05.22 Laci000

Ez az a film, amit újra meg újra megtudok nézni, egyik kedven krimim. A történet lehengerlő, a színészi alakítások nagyszerűek, főleg Leonardo DiCaprio! Ajánlom mindenkinek!

2018.07.06 oneminute

Igaz történetet feldolgozó film. Jól mutatja be, hogyan tette lóvá a hatóságokat a főszereplő Abignal. Mindig megnézem, ha adják.