90% 1977 szavazat

Kapj el, ha tudsz

Catch Me If You Can

2016.03.09 citizenfour99

A történetből többet is kilehetett volna hozni, a színészi játékok a helyén voltak, viszont sokszor túl klisésre sikeredett számomra, azonfelül érdemes látni, újra viszont nem nézném meg.

2018.11.01 VvV

Szerintem zseniális film. Nagyon tartalmas, remek színészekkel a főbb szerepekben és van élet a történetében.

2020.03.01 drg0602

Leonardo DiCaprio egyik legjobb alakítása. Nagyon tetszett ez a film. Jó téma, fordulatos, tele jobbnál jobb alakításokkal. Merrem ajánlani mindenkinek. Jó film.

2015.12.12 beero88

Ez a film nem ütötte meg azt a mércét, amit vártam. Elég is volt belőle annyi amennyit láthattunk még azt is rossz volt végig nézni, de ha már belekezdtem gondoltam adok egy esélyt neki. Hát sajnos kár volt.

2018.05.04 Filmelemző

Mindig furcsán és hitetlenkedve vettem tudomásul, hogy ez a film igaz történeten alapul. Valahogy kitalációnak tűnik. Nehéz elképzelni ugyanis, hogy egy ennyire fiatal suhancról elhiggyék, hogy orvos ügyvéd vagy pilóta. De mégis igaz a sztori és DiCa... Több

2017.07.26 Lonka

Nálam top tízes a film. Maga a története zseniális, remek forgatókönyvet írtak hozzá, megtalálták a legalkalmasabb színészeket a szerepekre és még a zenéje is pazar.

2019.04.06 MidoD7

Egy nagyon menő, nagyon jól összetákolt filmet kaptam, ami tömve volt jól megkomponált zenével és humorral. Szórakoztató és aranyos szereplőkkel volt tele. Imádtam. :)

2019.02.03 Timcsi

Semmilyen téren nem lehet belekötni. A története elképesztő, fordulatos és meglepő. A főszereplők pazarul tudtak azonosulni a karakterekkel.

2018.08.23 kevelin

Caprio egyik olyan filmje amiért oscart kaphatott volna. Ez az egyébként igaz történeten alapuló film úgy mutatja be egy zsélhémos életét hogy az ember nem képes rá haragudni Az eredeti elkövető is zseniális elme lehetett és maga a film ezt tökéletesen viszahozza

2017.02.03 TribeBubu

Ez az igazi Spielberg stílus. A Lincoln nagyon nem tetszett tőle, de a Kapj el, ha tudsz! egy olyan ritka életrajzi film, ami az elejétől a végéig lekötött. Bár hogy is ne tette volna, hiszen Abagnale bűnözői pályafutása itt vagy humorosan, vagy izga... Több

2017.01.15 Gigi

Nagyon szeretem ezt a filmet, szórakoztató, jól kitalált és felépített történet. Érdemes megnézni, bár nem mai darab, de ez semmit sem von le az élvezeti értékéből.

2016.08.04 VFTS

Remekül megcsinálták a filmet és Leonardo DiCaprio is nagyot alakít benne. Az egészet az teszi még hihetetlenebbé, hogy tudjuk, hogy ez megtörtént valójában. Érdemes megnézni.

2018.03.31 Zsceeeka

Az egyik kedvenc filmem megjelenése óta, bármikor újra tudom nézni. Izgalmas, Dicaprio-nak fantasztikusan áll a szerep, ráadásul még igaz történet is. 5csillagos a javából.

2019.01.04 szabomarc

DiCaprio legtöbb filmjéhez hasonlóan ez is az utolsó percig le tudott kötni. Izgalmas, jó történet, ha belegondol az ember, hogy megtörtént eseményeket dolgoz fel, elég hihetetlen is, micsoda életművészek vannak. Humoros, érdekes film, ajánlom mindenkinek, 10/10.