Keanu - Macskaland

Keanu

2019.05.03 HE7EDIK

Peele-t elnézve érthető miért lett inkább rendező, komikusként olyan kevés volt mint Kiszel Tünde egy műveltségi vetélkedőn, társa viszont elég jól nyomta és sokat derültem a benyögésein. Keanu pedig bájos volt, amúgy is imádom a cicákat, megható jel... Több

2017.08.17 mamiéstöti2

Láttam már ennél sokkal jobb vígjátékokat, de az alacsony költségvetésű filmek közt jónak mondható. A macska központi szerepe hozza a film poénját.

2016.09.06 MMcFly2015

Néhol kínosan idétlen, néhol dög unalom, és néhol nagyon poénos. Ez a kombó elég egy átlagos, egyszer nézhetős vígjátékhoz. Ennél a filmnél kiegészül még egy rém cuki macskával is. A magyar szinkron (akárcsak a Fehér csóka c. film esetében) óriásit ... Több

2016.08.23 stomachh

A film nem nagyon vicces, bar voltak igen szorakoztato reszei. Annyira nem volt rossz, hogy ne nezzem vegig, es megertem ha valakinek bejott. Harmas ala. Koszonom, leulhet.

2016.10.04 AlBundy

Kellemes csalódás volt, igaz sokat nem vártam tőle. Nem mondom hogy többször nézős, de egyszer érdemes rászánni az időt. A cica pedig valóban irtó aranyos.

2016.09.27 Zoe091

Alig vártam ezt a filmet, hogy megnézhessem. Nem csalódtam, nagyon aranyos benne a cica, kár hogy nem szerepel sokat. Vicces volt a történetet, mi mindent megtesznek azért, hogy vissza kaphassák. Volt benne minden, humor, romantika, izgalmak. Ajánlom!

2016.06.09 Buffy

Key és Peele az eddigiek során már bizonyították, hogy igazán jól teljesíteni komédiákban tudnak. Ez az új filmjük sem okozott számomra csalódást, bár nyilván nem az éve vígjátéka, az önfeledt szórakozás garantált.

2016.05.17 nero

Ezt a vígjátékot megéri megnézni. Aki ismeri Keano Reeves John Wick című filmjét, annak még több poén fog betalálni, ugynis az alkotók eléggé egyértelműen a hamarosan érkező John Wick 2-re játszottak rá. Egyébként a film egy tempós, szórakoztató akciófilm, amin unatkozni nem lehet.

2016.07.14 Mantracz

Volt úgy látom a kutyás korszak a filmek terén, melynek főhősei az ember mellett különféle négylábúak voltak. Most a macskás korszakot éljük. Ugye itt volt a Kevin Spacey cicává alakulásáról szóló nem éppen olyan nagy durransát generáló film, most pe... Több

2016.05.24 Tom

A film mindvégig nagyon szórakoztató és vicces, habár voltak nehéz pillanatai. Ilyenkor lelassult és nem igazán értettem, mi van, de a nehéz pillanatokat leszámítva nagyon jó kis vígjáték ez.