Kill Bill 2.

Kill Bill: Vol. 2

2015.07.26 one1970

Abszolút kedvenc filmem! Sokat értékeltem tíz pontosra, de ha lehetne erre adnék kétszer annyit. Az első részhez képest jobb sokkal, de először mindenképpen azt kell megnézni, egyrészt mert szuper, másrészt meg a fél sztori abban van :) (vagyis inkáb... Több

2015.07.11 moony5972

Gyönyörű alkotás akármilyen szempontból is nézzük. A számok magukért beszélnek. A rendező fantasztikus filmet kreált és a történet valami piszkosul el van találva. Én személy szerint nagyon szerettem minden tekintetben.

2019.01.21 kristoftoth21

Hatalmas mint az első. Gyakorlatilag hozzá tartozik, inkább egy film két felvonásban. Bár kevesebb benne az akciójelenet, ez most jobban a történetre alapoz. De ezzel a filmmel lesz teljes Tarantino ezem mesterműve. 10/10

2017.11.09 edessszilvia

Quentin Tarantino filmjei mindig megfognak, de ezúttal kicsit csalódtam a történetben, nem fogott meg igazán, mert lapos volt, pedig az előzetese szerint ígéretesnek tűnt.

2015.06.30 Prücsök

Nagyon nagy film. Van benne akció, izgalom, minden ami egy jó filmhez kell. A forgatókönyv, a rendezés nagyon jó. A színészekre se lehet panasz. Ajánlom!

2017.08.17 penzesisti

Szórakoztató film, sok akcióval és színvonalas humorral. Rátermett, profi színészek, izgalmas cselekmény. Látványban elsőosztályú. Nagyon tetszett a befejező jelenete.

2015.10.21 Blindspot

Tökre csúcs lett a film. Én nem tudom, hogy tényleg ezt szerették volna-e elérni, de nálam totálisan bejött, amit műveltek. Annyira egyben van az egész film, hogy azt igazából el se hittem.

2016.09.22 Macskínó

Az első rész nagyon lightos volt a folytatáshoz képest. Bár sose gondoltam volna ezt akkor, csak az első rész után, hogy lehet még fokozni. Pedig, de , lehet. Hihetetlen akció jelenetek, fordulatos sztori, és vér minden mennyiségben!

2016.02.14 dóri

Remek folytatása egy remek filmnek. Kivételes alkotás mind a képi világot, forgatókönyvet nézve. Remekül van felépítve a film dinamikája, ami a végén csúcsosodik ki.

2016.04.08 Panda

Akcióban dús igazi krimi, ami végig leköti az embert és nem unatkozik rajta a néző. Magával ragadó cselekményű, pörgős film. A főszereplő alakítása is meggyőzött.

2015.11.02 FilmesPéter

Nekem annyira nem jött be Tarantinonak ez a filmje. A véres bosszús jelenetekkel nincs gond, de vmiért mégis hiányérzetem volt a 2 rész megtekintése után, tudván,hogy ki rendezte. Egyébként nem rossz, de a többi filmjéhez képest nekem csalódás volt.

2019.01.10 Let it happen

Miután megnéztem az első részt, alig vártam, hogy ezt is láthassam! Hihetetlenül tetszett! Talán az elsőnél is jobban! Szerintem ebben a részben bontakozik ki igazán az egésznek a lényege! És a vége zseniális volt, nem tudtam eldönteni, hogy mi lesz a végkimenetel!

2015.11.29 somoha

Nagy kedvenc, bármikor nézhető. Jó a zenei aláfestés, érdekes a story! Nagyon nagyon jó film!!!

2016.05.02 petera050

Sokak szerint nem annyira jó film, mint az első, de ez nem igaz. Csak más a stílusa: több párbeszéd, kevesebb akció, többet megtudhatunk a szereplők múltjáról. Tarantino remekel, nyilvánvaló a hódolata a régi kung-fu filmek iránt. Vizuális szempontból lenyűgöző, a színészek alakításaira pedig semmi panasz nem lehet.