Kill Bill 2.

Kill Bill: Vol. 2

2024.02.08 Schumy1

Megugrotta az első rész színvonalát, ami a folytatásoknál ritka, egy kicsit még brutálisabb szerintem, még jobb.

2018.07.07 Artemisia

Tarantino a rendezői zsenialitását művészi szintre emelte ebben a mesterműben. Egyedülálló, kultikus jelenetekkel dolgozik, pl. a koporsóból való kitörés, vagy a fekete mambás gyilkosság. Remekül keretbe fogja és megmagyarázza az első részben történ... Több

2017.07.18 Deku

Hát sajnos nekem továbbra sem tetszett a film, tényleg nem tudok semmi olyat mondani ami bejött volna nekem. Nem tetszettek a színészek és a történet is lapos volt.

A vér pedig folyik tovább... Nem rossz film, érdekes koncepció, és szeretem, de hangulat kell hozzá, hogy leüljek megnézni. Kiváló színészek és hihetetlen jó beállítások jellemzik a filmet. Tarantinónak nem úgy jár az agya, mint nekünk, de hát ezért is ilyenek a filmjei. Klasszikus, a hibái ellenére is.

2017.12.13 Yosihiro

Azt hiszem az első rész után ez remek folytatás. Csak az első rész megnézése után ajánlom ezt a remek Tarantino filmet.

2024.02.03 Jocpappa

10/10

Azon kevés filmek egyike, amiből a második rész klasszisokkal jobb az elsőnél. Kiforrottabb, mélyebb, érdekesebb. Számtalan jelenete van, amire 11-12 éves korom óta is teljes egészében emlékszem. Ugyanolyan, vagy még kegyetlenebb, mint az első rész, bár főleg a párbeszédek és az elbújtatott apróságok miatt. Egész nap ezen gondolkodtam a megnézése után.

2020.02.21 drg0602

Szuper jó folyatatás, Quentin Tarantino módra! Én egymás után a két részt néztem meg de nagyon jó kis filmek. Ezt a részt is nagyon érdemes megnézni. Zseniális alkotás.

2018.08.08 Norbi

Imádtam minden percét. Lekötött és magával ragadott. A képi világa elég durva helyenként , és maga a történet sem egy finom világ, így nem ajánlom mindenkinek, mert eléggé hatásos képi világ mellé, egy annál ütősebb hatást gyakorolt rám.

2019.02.25 kevelin

Az első rész jobban tetszett. bár ha nem egymás után néztem volna valószínűleg ez is jobban leköti a figyelmem, de kicsit besokalltam ettől a Tarantino-féle túlzástól. Nem szeretem egyébként A filmjeit és sajnos ez sem győzött meg arról hogy szeretnem kellene.

2021.03.14 BÉLA

Ugyan, ugyan

Ugyan hagyjuk már a tűzfegyverek korában a katonával hadonászó, kb. 50 kg szőke libát! Nevetséges.

2017.05.30 vivikejencikelara

Hihetetlen jó befejezés! Igazi Tarantino film. Igazából az első és a második rész először egy nagy rész volt, de szétszedték, bár ezt nem lett volna muszáj. Beszélik, hogy talán egyszer majd lesz egy kill bill 3 is! Én azt is biztos imádnám!

2016.05.18 wooderman

Tarantino mindközül a legfantasztikusabb alkotása,telis tele izgalmas fordulatokkal, dögös bosszúálló csajjal. Megunhatatlan alkotás. Aki szereti a nem hétköznapi történeteket, annak kötelező!

2018.12.28 lauralaura

Méltó folytatás, sőt! Az első és második rész valamelyest nagyon összekapcsolódik és mégis nagyon más. Uma Thurman meg még mindig zseni.

2016.05.21 Vadgazda

Nincs Kill Bill Kill Bill kettő nélkül. Kifejezetten tetszett a "motoros kaszabolós" jelenet, az egyik legjobb Tarantino film párosítás, ajánlott minden akció film kedvelőnek, Tarantino fanoknak pedig nem kell bemutatni, hozza az elvárt formát!