Kubo és a varázshúrok

Kubo and the Two Strings

2018.07.17 czerik

Aranyos kis mese. Ajánlom!

2017.06.02 Olivér Rózsa

Kicsit nekem csalódás volt mert sokkal "spirituálisabbra" magasabb eszmékkel foglalkozó mesére számítottam. Ráadásul a történetvezetés sablonos volt ebből adódóan meg unalmassá is vált a végére.

2017.05.08 bbozsi

Technikailag nagyon érdekes, és mindenben elüt a gyártósoros amerikai filmektől, de annyira nem nagy durranás, mint aminnyire be van lengetve.

2018.10.22 Lester69

Ez a mese egyszerűen csodálatos. Nem csak a stop-motion technológia miatt, ami rendkívül egyedivé és kézzelfoghatóvá teszi a karaktereket valamint a díszleteket, hanem a mély mederben folyó történet miatt is. Minden szereplő szerethető, remek háttér... Több

2016.10.06 cody0507

Eredeti film, nem ugyan arra a ablonra készült, mint a legtöbb gyerekeknek készült alkotás. Eredeti a képi világa is. Egyszersmind szórakoztató és izgalmas produkció.

2016.10.09 danda115

Nagyon szép képi világa van ennek az animációs filmnek. A karakterek kedvesek, szerethetőek, kissé taláán idealizáltak, de ilysmit szokás elnézni ebben a műfajban.

2019.10.13 Charvi30

Idén már sok animációs filmet bemutattak, ez kilóg a sorból, szerencsére jó értelemben. Egzotikus, izgalmas és eredeti mind képi világát, mind pedig a történetet tekintve.

2016.10.11 luksa10

Nekem nem annyira tetszett. Egypár dolog nem lett világos, nem fejtettek ki izgalmasnak ígérkező dolgokat, miközben okkal érdektelenebb szálon ment tovább a cselekmény. Egy kicsit csalódtam.

2018.01.18 borsi

Szerintem a 12-es karika ennek a filmnek nem helyt álló olyan dolgok vannak benne amit mondjuk egy 12 évesnél fiatalabb gyermek nem biztos hogy megértené de ezen felül zseniális a film a Laika már megint nagyot alkotott :)