Kubo és a varázshúrok

Kubo and the Two Strings

2022.02.10 dailyfilmsan

Érdekes egy rajzfilm volt, élveztem. Egy új világot tár a néző elé, és ez a világ elég érdekes és sokszínű és változatos. Nem egy Disney-szökevény darab, szerintem érdemes megnézni.

2018.01.18 mamiéstöti2

Ahhoz képest, hogy egy kicsit túl van tűzdelve fantáziaelemekkel abszolút élvezhető volt, főleg a grafikája. Tetszett.

Különleges,gyönyörű képi világ,izgalmas,aranyos,néha izgalmas,és vidám történet! Váratlant húzott a rendező,és bejött! Mindenképpen érdemes egy estét rászánni!

2017.02.27 ArpiHajdu és Réci

Az emlékek hatása...

A filmet sikerült még a 89. Oscar-gála előtt megnéznem, s bár sejtettem, hogy a Zootropolis a legnagyobb esélyes az animációs film kategóriában, de egyáltalán nem bántam volna, ha ehhez a filmhez vándorol az aranyszobrocska. Technikailag elüt azoktól... Teljes kritika

2017.02.17 dulkap

Technikailag nagyon szépen megcsinált film, ami üde színfolt a sok egy kaptafára készült amerikai animációs filmek közt. Természetesen egy élvezetes filmhez nem elég a szép megjelenés. Szerencsére a történet is rendben van: szépen felépített forgatók... Több

2016.10.08 Thibo84

Csodálatos a képi világa, a történet is más mint a megszokott. Igaz, mint minden rajzfilmben, itt is kellett egy karakter aki feldobja a történetet, és ez most a bogárpáncélos szamuráj volt, a maga együgyűségével .

2017.08.17 Deku

Nagyon egyedi volt a megvalósítása ennek a mesének és sokakat ez elriaszthat. Viszont szerintem az egyik legsokatmondóbb történet amit mostanság láttam. Gyönyörű és aranyos sztori egy családról.

2018.05.22 HercegPeter

Nagyon jó és fordulatos története van, valamint bájos humora. Persze akad benne pár kiszámítható jelenet is. A kivitelezés is nagyon ötletes. Nem kifejezetten a legkisebb korosztálynak való, inkább tizenévesektől a felnőttekig ajánlott. Érzelmileg sokkal fejlettebb, mint a rengeteg mai tucatrajzfilm.

2019.08.01 Ms. Akárki

Nagyon más mint amit mostanában láttam. Spirituális és fantáziadús mese. Kellemes kikapcsolódás volt az egész családnak. Viszont nem egyenletes a tempója a mesének. Kicsit belassult túlságosan időnként és e miatt unalmassá vált. A látványvilága zseniális.

2019.05.05 Norbert93

Meglepően jól felépített és egyedi film, végre elszakadhattunk a Disney sablonok világától és a japán mitológia világába csöppenünk. Már az alapkonfliktus is zseniális, a többi része pedig tartja a színvonalat. Egyetlen negativum számomra az maga az ... Több

2018.09.30 MKristijan

Nagyon élveztem ezt az animációs történetet, leginkább a látványvilág ami megfogott, jó néha nem csak pixarban és disneyben látni a világot :). Tudott félelmetes is és kedves is lenni egyben, fenntartva az egyensúlyt. Bármikor újranézném.

2017.08.08 felicity

Nagyon szép történet, bár voltak részek amik unalmasak voltak. De az animáció valami fergeteges. A látvány is gyönyörű. És Kubo is nagyon bátor. Csak ajánlani tudom

2017.08.23 moviewer

Nagyon tetszett a film. Igazán jó volt a története, a zenéi és a látványvilága is. Kifejezetten jól illett hozzá ez a különleges animációs módszer. Mindenkinek csak ajánlani tudom, érdemes megnézni.

2019.01.06 szabomarc

Nagyon aranyos mese, érdekes képi megoldással. Nekem személy szerint bejött, bár el tudom képzelni, hogy valakinek nem. Ajánlom mindenkinek, tényleg jó történet.