Kubo és a varázshúrok

Kubo and the Two Strings

Vox.hu
2016/10/07

Tűnhet úgy, hogy a soktermes mozikban fellelhető animációs filmek piacát a Disney/Pixar, a DreamWorks és a minyonokkal magát degeszre kereső Illumination Entertainment monopolizálták maguknak, légmentesen lezárva azt bárki más előtt. Ha engem kérdeznek, ez egy picit elhamarkodott lenne. 100/100! Több

Supernatural Movies
2016/10/10

Értékelés: 8.5/10
Nem érdemes egy pillanatra sem máshova néznünk, hiszen ha így teszünk, tényleg lemaradunk valamiről, ha másról nem, egy születendő családról, a szereplők közti aranyos és szívet melengető kémiáról; vagy csak egyszerűen néhány megelevenedő origami figurától. 8,5/10 Több

Kultúrpart.hu
2016/10/11

A legfontosabb húrokat pengeti
Már ennyiből is kiderülhet, hogy LAIKA-ék valóban arról és úgy forgattak filmet, amit és ahogy ők jónak tartottak. Eleve: stop-motion technikával manapság animációt készíteni őrültség, mert őrült sok pénzbe kerül és őrült sok időbe, de ezek a művészek soha nem akartak normálisnak látszani: nem jöttek zavarba a pepecseléstől, mint ahogy attól sem, hogy pontosan tudták, nem lesz egetverő siker a Kubo és a varázshúrok. Legalábbis, most, a moziban biztosan nem. Több

Smoking Barrels
2016/10/16

Szerethető és elismerésre méltóan magas minőségű fimről van szó, itt nincs helye a hezitálásnak, irány a mozi!
9/10 Több

Puliwood.hu
2016/11/05

Értékelés: 8.5/10
Szívünk húrjait többször is megpengeti, de annak igazi titkos ajtajához a Laika még mindig Coraline által jutott el. 85/100 Több
A hazai sajtóban megjelent kritikák, egy helyen!