Hogyan legyél jó feleség?

La bonne épouse

2023.05.15 cynicalrealist

Emancipációs tabló

Azt, hogy 2020-ban, a Me Too mozgalom lecsengése után mi visz rá valakit arra, hogy Európában emancipációs filmet készítsen, nehéz megmondani. Fáziskésés, nehezen jött össze a pénz, Juliette Binoche egy zombifilm miatt nem tudta korábban vállalni a s... Teljes kritika

2020.11.28 Crystaldeer

Kihagyható

Unalmas, semmitmondó, gyenge film. Juliette Binoche miatt néztem meg, de csak időpocsékolás volt. Inkább hagyd ki nyugodtan, nem veszítesz semmit! :)

2020.07.23 Dorkateo

Elrabolták a rendezőt? Vagy a forgatókönyv írót???

... mert biztosan nem ők csinálták ezt a filmet. Inkább mintha egy kamasznak lettek volna jó ötletei, gyakorlat és műfaj-ismeret nélkül, azokat bedobálták volna egy kalapba, aztán összevissza kihúzták, majd egy részét profin megcsinálták, egy részét csak úgy elfelejtették, a többit meg valaki másra bízták.... Isten bizony nem értem, mit akartak... Gyenge helyett átlagost is csak azért adtam, mert tényleg profik vettek részt az elkövetésben.

2020.07.08 Lajos

Hangulatos francia komédia, a lázadás és a szabadság hatja át az egész filmet. Könnyed és szórakoztató, aki tényleg jókat akar nevetni, nem fog melléfogni vele.

2020.07.22 bill

Nagyon kifinomult humorról van szó, de sanos ez is a veszte, mivel eléggé erőtlen is lett így az eredmény, mintha mindig csak megriadtak volna valamitől a forgatókönyvírók. Ezt borzasztóan sajnálom, mert érezhetően volt potenciál a sztoriban.

2020.07.21 DReyy10

Hm, hát értem én a szándékot, hogy mit is akarhattak mondani ezzel a történettel, de nekem egyszerűen nem jött át, egyszerűen csak nem értem, hogy miért kellett ennyire elrugaszkodottnak lennie a koncepciónak, bár lehet, hogy csak én reagálom túl...

2020.07.07 HUNjanos

Öröm volt nézni, Martin Provost érti a komédia fogalmát. Vidám szituációk és humoros párbeszédek váltották egymást, s közben a cselekmény is szórakoztató. Végre egy igazi vígjáték, ami tényleg kikapcsolja az ember agyát.