Utolsó éjszaka a Sohóban

Last Night in Soho

2021.11.05 tomvétsz

Nagyon vártam ezt a filmet, és nem csalódtam, örülök, hogy Anya Taylor-Joy karrierje ennyire fellendülőben van, és hogy ennyire testhezálló szerepeket választ!

2021.11.04 Rajkó

Imádtam ezt a filmet, annyira jó a hangulata, hogy nem tudtam betelni vele. Ha másért nem is, pusztán emiatt érdemes belevágni!

2024.04.01 Sandor

Már láttam valamikor...

Végig ez volt az érzésem, már láttam valamikor. A két főszereplő, Thomasin McKenzie és Anya Taylor-Joy közül csak utóbbit ismertem – karakteres vonásait nehéz lenne elfelejteni –, mindketten kitűnőt alakítottak. De az egész olyan zavaros. Kriminek horrorisztikus, horrornak bugyuta, drámának komolytalan. Mintha más filmekből lenne összelegózva. A látvány érdekes, a zenéje jó. Egyszer meg lehet nézni, ha nincs jobb dolgod.

2022.01.03 Milan391349

Nagyon megkapó hangulat, sejtelmes és kellően ijesztő is. 10/10

2023.11.21 Ricsi390953

Nagyon ajánlom :D

Maga a film elég lightosan indul. Ki akarod kapcsolni, mert egy uncsi! Ám ez HATÁROZOTTAN nem igaz! Minden pillanatában azt érzed, ez full egyértelmű, de mindig kicselez a film. Egy idő után már csak azt akarod tudni, mi lesz a vége. Mi történt? Mi fog történni? És mikor azt hiszed, már lecsapják a végét, még akkor is kirántják alólad a szőnyeget, és azt kérdezed: Mi történt??? Csak ajánlani tudom mindenkinek, aki szereti az ilyen misztikus drámát. :) :)