Pizzarománc

Pizzarománc

Little Italy
Danny Aiello
Hayden Christensen

A pizza és a szerelem két megunhatatlan dolog, amiből még a túl sok is kevés. Ebben a filmben azonban mind a kettőböl jut bőven. Egy lánynak haza kell térnie, aminek nem örül túlságosan, mert már azt hitte, hogy maga mögött hagyta származását. Ám amikor megérkezik, rögtön ugyanabba csöppen bele:… Több

Rendező: Donald Petrie
Ország: Amerikai Egyesült Államok, Kanada
Premier (HU): 2018.11.08.

2020.09.05 Bazzzsi

Helyes romantikus film. A két főszereplő szerintem összeillett, pezsgett köztük a levegő.

2019.04.27 stomachh

Hangulatos. Súlytalan alkotás, holnap már nem is lehet rá emlékezni. De egy hétköznap délutáni matinénak jó.

2019.05.01 alkonyfeny

Randifilm

Oké! 2018-ban ez volt az ideális randis mozifilm, amivel a phérphi megszerezhette azt a a maximális két dolgot, amiért egy ilyen filmre beül az ember. Egy: Jó pont, hogy nem zombis. Kettő: Olyan gyenge és kínos hogy beszélgetési alap lesz az est további részén. Mivel most 2019-et írunk, így te most egy olyan filmet keresel, ami igazából nem érdekel, de valamit csak úgy bedobnál a barátnődnek / feleségednek, mert jófej vagy és kedveskedni akarsz, akkor ez az. Közben kimehetsz bármit csinálni, mert semmiről nem maradsz le. Minden karakter annyira egy dimenziós, mint ahogy az első percben látszik. Ne keressünk mély és valóban elgondolkodtató részeket, mert nincs valódi mondanivaló, vagyis ami van azt egy erősebb 6-os karikás animációs film is übereli.

2019.11.20 TomÁcs

Az volt a fő bajom a filmmel, hogy tudtam mi lesz a vége. És hogy miként jutnak el oda, az már édes mindegy volt.

2018.11.04 cvölf

Tetszett, hogy nem annyira egy konvencionális romantikus film, hanemhogy egyszerűen mindenkinek tud, így teljesen ideális arra, hogy összebújjatok a párotokkal.

A film összbevétele 990 230 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 23 625 922 forintot termelt. A hazai mozik összesen 19 183 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

A film bemutatását vegyes fogadtatás övezte. Míg a RottenTomatoes-on a kritikusi átlag mindössze 9 százalékon, addig a nézők 73 pontra értékelték a lehetséges 100-ból ugyanezen a portálon (2018. október). Szerző: hp

A film egyik forgatási napján Julia Robert egy 'A slice of heaven' (Egy szelet Mennyország) feliratú piros pólóban jelent meg. Roberts nénikéje, Julia Roberts ugyanilyen pólót viselt az 1988-as Pizzavarázs című filmben, melyet szintén Donald Petrie rendezett. Ezt követően a közösségi oldalakon megindultak a találgatások, hogy a Pizzarománc vajon a szóban forgó film folytatása-e. Szerző: hp

Emma Roberts a podcastjában jelentette be, hogy ő alakítja a Pizzarománc női főszerepét. Szerző: hp

A film alkotói egy modern kori Rómeó és Júlia történetet szerettek volna vászonra vinni. Szerző: hp

Értékelés: 4.5/10
(2018. 11. 16.)