Karantén meló

Locked Down

2022.01.29 Klauka89

Egy nappal a pozitív Covid-teszt után, azt hiszem, keresve se találhattam volna jobb filmet mára. Szórakoztató volt, az eleje még vicces is. Alapból egyszer nézősnek mondanám, összességében nem nagy durranás, azonban megkedveltem a szereplőket. A tör... Több

2021.03.14 MP170506

Teljesen átlagos film lett, többet is ki lehetett volna belőle hozni. Pedig a szereplők nagyon jók. Meg lehet egyszer nézni, de nem fog nyomot hagyni.

2021.03.14 Crystaldeer

Ne erőltessük már ezeket a zoomos filmeket!

Várható volt, hogy előbb-utóbb lesz majd olyan film, aminek a karantén lesz a témája, de nekem nagyon nem jön be ez új stílus, azaz dobjunk össze egy filmet olcsó költségvetéssel, mert hát van nekünk egy zoom, akkor miért ne forgathatnánk le vele egy filmet, de kérdezem én, miért? Korábban is voltak már ilyen appok, tessék például a msn vagy a messengeres videóhívás, akkor az miért nem lett olyan felkapott filmforgatási kellék? Valószínűleg sokkal inkább a pénz áll emögött is, mert hát a zoom is nem kis összeggel dobja meg a költségvetési kasszát, gondolom én, akkor már miért ne, és hát a színészeknek se kell kimozdulni és több emberrel találkozni. Nagyon sajnálom, hogy képesek így ezzel elrontani egy filmet. Persze a bukás sem akkora. Pedig ez a film is tele van például nagyon jó színészekkel, csak hogy Anne Hathaway-t említsem, vagy a már eléggé idős Ben Stiller. És sajnálom, de teljesen gyenge az egész film, plusz az a végkifejlet.... Nem is értettem teljesen azt a csavart a cselekményben, mert a vége is olyan semmilyen lezárást kapott. Én egyszer nézősnek se mondanám, inkább teljes időpocsékolás. Tény, hogy volt benne egy-két vicces jelenet, de az inkább már szarkazmus volt, mintsem poén.

2021.04.21 sptt

A végére egy elfogadható történetté válik, de ez nem mentesít az első óra töménytelen unalma alól. Az utolsó félóra csak egy gyenge közepes filmmé változtatta a kezdeti silányságot. A szereplők jó játéka pozitív, de könyörgök, nem olvasták el a forgatókönyvet, mielőtt elvállalták volna? 5/10

2021.10.13 Bazzzsi

A nagy nevek ellenére egy végtelenül savanyú film lett. A története nem nagy eresztés.

2021.01.11 thomino

Az a szomorú, hogy még akár jó is lehetett volna, hiszen pont olyan helyzetekkel operál, amiben mi is pontosan ugyanígy voltunk benne, csak aztán nem bírták ki, hogy ne tegyék túl magasra a lécet, és valami nagyon nagyot akarjanak szakítani. Ami, ugye, nem jött össze.

2021.02.27 myatom

Kényszer szülte, kényszeres, igazi "feel bad" film. Hiába van benne egy-egy jobb gondolat, az erőltetettség, az izzadságszag mégis átjárja az egész filmet. Nehéz a film alaptémája (lezárás, locked down), nehéz belőle érdekes, jó filmet csinálni, ez most nem is sikerült. Legjobb esetben is egyszer nézős.

2021.10.31 H.a.n.n.a

A szereposztás alapján eseménydúsabb filmre számítottam. A történet elég egyhangú.

2021.02.07 danny

Nagy reményekkel mentem neki, mert nagyon kedvelem a szereplőgárdát, illetve egész érdekesnek tűnt a trailer, aztán kiderült, hogy a jobb részeket vágták össze. Ez a film unalmasan rossz.

2021.02.03 Péter

Nagyon kíváncsi lennék, hogy később majd mennyit értenek meg ebből a filmből, vagyis abból a küszködésből, amit a karantén jelentett, mert ez a film szerintem egyáltalán nem jó oldalát fogja meg a dolognak.

2021.02.13 Arpado

Egyszer nézhető, kedves, vicces film

Szerintem teljesen jó film volt. Az imdb 5,1 erős túlzás. Szerintem bőven 6 feletti film.