1. évad (2019) - 18 epizód
2. évad (2020) - 8 epizód
3. évad (2022) - 4 epizód

Legjobbra értékelt epizódok

összes rész

Az antológiasorozat egymástól teljesen különálló epizódjai kivétel nélkül a halál, a szeretet, meg persze a robotok témájával foglalkoznak, és mindezt sci-fi, fantasy és horror-elemek tálalásában… Több

Rendező: Tim Miller
Forgatókönyvíró: Alastair Reynolds, Tim Miller
Premier: 2019.03.15. | Netflix (2019.08.05.)

2022.08.23 JRD

Érdekes, tanulságos, elgondolkodtató, riasztó és reményteli. Ilyen, és ehhez hasonló szavak jutnak eszembe, ahányszor csak látom a sorozat epizódjait, mert már nem egyszer néztem meg. Érdemes a figyelemre. Szóval, filmre fel és jó szórakozást!

2020.12.11 Robinson76

Mindenki kedvence

Ebben a sci-fi antológia sorozatban mindenki megtalálja majd a kedvére valót. Az animációk stílusának széles skáláját felvonultató részek egymástól igen különbözőek, sokszínűen és elgondolkodtatóan mutatják be a világot. Minden animált részt más-más animátor csapat készített el a világ különböző országaiból, köztük magyarok is részesei lehettek a nemzetközi szériának. Különbözőségük ellenére az összes részről elmondható, hogy rövid, tömör és velős, igazán profi munka. Annyi kedvenc alkotás maradt emlékezetes, hogy nem szívesen emelnék ki egyet sem. Úgy jó, ahogy van.

2022.06.08 Emmersson

Meghökkentő, elgondolkodtató

Mintha Roald Dahl és Stephen King írt volna pár Black Mirror epizódot. :) Átlagosan jó, erős négyes. Sajna, néhány epizód kifejezetten gagyi, de van a 3. évadban pár gyöngyszem is. Jöhet a 4. évad! :)

2019.09.29 Ms. Akárki

Imádtam. Zseniális rövidfilmes sztori. Az animációja is mesés, és nagyon érdekesek a részek közötti éles stílusváltások. Személy szerint a 2. rész, A három robot tetszett nagyon, és a 17-es, a multiverzes app, ami megmutatja, hogy a történelem hogyan... Több

2020.02.16 Spidey

Nagyon érdekes kérdéseket, témákat mutatott be számomra ez a sorozat. Érdekes, ahogy mindegyik rész animációs stílusa más és más. Változatos érzelmeket közvetít a nézők számára. Elgondolkodtat, de ugyanakkor sokszor meg is nevetett. Mindenki megtalálja a kedvenc részét.

A sérült vagy eltört bal kar egy visszatérő motívum a sorozatban.Szerző: Képkockák

A sorozat második részében a, "3 robot"-ban az "Exploding Kittens"/Robbanó cicák egy kártyajáték.Szerző: Képkockák

Értékelés: 7.5/10
(2019. 09. 25.)
A Tim Miller és David Fincher produceri felügyelete mellett elkészített Love, Death & Robots című, 18 részes animációs antológiasorozat remek élmény, bár bőven vannak gyenge eresztései is. Több