Mielőtt az ördög rádtalál

Before the Devil Knows You're Dead
Videók

2022.10.25 Fikatours_blogger

Nem mondom, hogy a végén rendesen elvarrták a szálakat, de azért nézhető. (Főleg Marisa.)

2021.08.25 elekm90

Érdekes krimi Lumet-től, csűrik-csavarják az idősíkokat, hogy még izgalmasabbá tegyék az egyébként jó, de annyira nem is komplex történetet, a végére ezt egy kicsit már sokalltam. Philip Seymour Hoffman az egyértelmű sztár (bár ez is leginkább egy jelenetben csúcsosodik), pedig nem gyenge a színészi gárda.

2015.05.14 Syracuse

Egész jó kis thriller volt. A neo-noir igen jó stílus, és úgy éreztem, itt is szépen kihasználták a lehetőségeket. Viszont nekem a játékidő kicsit hosszúnak tűnt (noha nem egészen 2 órás a film), voltak üresjáratok.

2015.09.01 Ragemarci

Komoly kis folyamat ábra remek színészekkel és rendezővel spékelve.

2015.08.16 doffy_joka

Gyönyörű alkotás akármilyen szempontból is nézzük. A számok magukért beszélnek. A rendező fantasztikus filmet kreált és a történet valami piszkosul el van találva. Én személy szerint nagyon szerettem minden tekintetben.

2015.11.22 somi

2015.11.02 Phalanx

Elsőosztályú film, Philip Seymour Hoffman ereje teljében volt. A történetvezetés is nagyon jó, tetszik ez az idősíkokkal való játék. Aztán meg a sztori maga nagyon is fontos emberi tapasztalatokról szól, érdemes megnézni, sokat tanulhat belőle az ember.

2015.10.09 Williamgek

Érdekes film volt. Bár általában nagyon szeretem ezeket a színészeket (Philip Seymour Hoffman, Ethan Hawke), itt annyira nem volt átütő az alakításuk szerintem. A rendezés egész jó volt, úgyhogy ez egy plusz pont a filmnek, de nekem valahogy nem annyira jött át, így inkább csak egy négyesre értékelném.