22 mérföld

Mile 22

MovieAddict
2018/10/26

Értékelés: 4.5/10
Szimpla iparosmunka, gyalázatosan kiszámíthatóan és mindenféle újdonság nélkül. Persze látványos meg minden, de semmi több. Mintha egy drágább sorozat dupla epizódos pilotja lenne. Valahol az is, hiszen trilógiának tervezik, de a bevételi adatok alapján nem hiszem, hogy összejön nekik. Én nem fogok könnyeket hullatni érte, béke poraira. Több

Artsomnia
2018/10/27

A 22 mérföld minden akció rajongó számára ajánlott néznivaló, de sajnos a megtekintés után hamar elfelejthetjük. Több

Vox.hu
2018/11/16

Peter Berg szemlátomást Mark Wahlbergben talált rá a múzsájára, aki – a változatosság kedvéért – egy dühkitörésekkel küzdő CIA operátort játszik, akinek csapatával nagyon egyszerű dolga van: eljuttatni Iko Uwaist egy képzeletbeli ázsiai országból Hollywoodba. Több

A CineMániás - Az online filmmagazin
2018/12/02

Nem 16 utca
A cselekmény kiszámítható és sablonos, a karakterek pedig csak lógnak a levegőben, mert többségükről vagy túl sokat, vagy pedig túl keveset tudtunk meg, ahhoz, hogy szerethetőek legyenek. Ki kell mondanom, a 22 mérföld egy személyiségzavaros alkotás lett. Akciófilmnek nem elég tökös és izgalmas, thrillernek nem elég csavaros és hihető, míg aktuálpolitikai karakterdrámának nem elég kidolgozott. Több

Kritikusa blog
2019/04/20

A film erősségei közé tartozik a sok verekedési jelenet és a rengeteg üldözéses scene, gyengéje viszont a sztori kidolgozatlansága és a karakterisztika. Mark Wahlberg markáns játékot mutat be, de tőle szokatlan módon ezúttal nem vállal túl sok kemény és "belemenős" jelenetet. Pozitívum a téma: egy kimenekítéses, kommandós sztori, melyből az MI filmeken túl nem túl sokat kaptunk az elmúlt egy-két évben. Több

Cornandsoda.com
2019/04/28

Értékelés: 2.2/10
Nem húztam volna le ennyire a filmet, ha az utolsó jelenettel nem köpték volna magukat szembe az alkotók. Több
A hazai sajtóban megjelent kritikák, egy helyen!