Mission: Impossible - Titkos nemzet

Mission: Impossible - Rogue Nation

2015.11.02 FilmesPéter

Azt kell mondjam, hogy méltó folytatása lett az előző részeknek, teljesen megállja a helyét. Pörgős, látványos, Tom Cruise előtt pedig le a kalappal, hogy a repülős jelenetet képes volt megcsinálni kaszkadőr nélkül. Mint anno az előző részben is, amikor mászott fel a felhőkarcolón.

2016.02.09 Dniel

Az előzetes alapján nagyon vártam ezt a filmet de nem adott semmi pluszt a már megszokott akciójeleneteknél. Szóval szerintem nem nagy szám ez a film, de egyszeri megnézésre alkalmas.

2015.11.05 prof.zoltan

Szerintem ez a film zseniális lett! Régebben annyira nem szerettem a M:I filmeket, de ezt úgy kezdtem el nézni, hogy na ez jó lesz... és az lett! Elejétől a végéig akció, izgalmas, látványos, feszült és bár a naaagy csavarok néhol kiszámíthatóak, azé... Több

2016.03.24 Kiccsi7

Kellemes csalódás, na nem azt mondom hogy annyira jó, hanem hogy én kifejezetten egy rossz filmre számítottam. Egyszer nézős, persze nem emlékeztet a régi filmekre.

2021.04.27 Máki

Hát... gyenge. Rém gyenge.

2015.11.25 mrstubbs

Ezt a filmet pont a héten néztem meg. Már vártam és annyire nem csalódtam. A történet kiválóan folytatódik, jól van tovább szőve. A technikai látvány remek. Néhol sablonos. Csak ennyi negatív

2015.08.07 n_beni93

Kedvet kaptam a többi részhez is...a női színésznő pedig AZTA

2015.10.17 Bonci

Megpróbáltam megnézni, de valahogy nem kötötte le a figyelmem, elcsépeltnek találom, sok a látvány, kevés mondanivaló. Tom Cruise sem nagyon tud már újat mutatni.

2015.08.27 aria76

Tegnap sikerült moziban megnézni. Pont azt nyújtotta a film, amit vártam tőle. Az akció jelentetek rendben voltak, a látvány hasonlóképpen. Nem nyújt többet, mint a hasonló kategóriájú filmek, de végig izgalmas, abszolút vállalható film.

2016.02.12 vermusz

Tele van akcióval, fordulatokkal. Érdekes film a sorozatábóla a legjobb.

2015.12.14 sziazo

Ez a film tökéletesen hű maradt a franchise-hoz. Iszonyú pörgős, Tom Cruise meg voltaképpen ezekre a filmekre született. Nagyon tempós, feszes film, pont erre volt most szükségem.

2018.03.20 kasdavac

Az egyik legjobb Mission Impossible film.

2015.09.27 Sarolta

Nem vagyok nagy akciófilmes, de a Mission impossible sorozatot mindig is szerettem, talán csak azért mert olyan nevetségesen képtelen. Mindenesetre ez sem okozott csalódást, bár tuti nem nézném meg még egyszer, de kategóriájában tuti kiemelkedő.