Mission: Impossible - Utóhatás

Mission: Impossible - Fallout

2018.08.03 philboy

Nekem az M:I. után gyakorlatilag egy folytatás sem tetszett ebből a szériából, és bár hihetetlennek érzem, úgy tűnik mégis közel húsz évet kellett várni arra, hogy tényleg jó Mission Impossible film készüljön újra. Egyszerűen hihetetlenül jól sikerül... Több

2018.08.25 Barnabii44

Teljesen megújult a sorozat rengeteg mindenben előnyére de voltak hibák például érthetetlen gyors párbeszédek és a végére ellaposodik de a egyik legjobb verekedős jelenet ebben a filmbrn van amit valaha láttam reméljük tanulnak a hibákból az alkotók.

2018.07.28 lakilúk

Az öt csillagot azért sokallanám erre a filmre, de az biztos, hogy az elmúlt az évtized talán legjobbja a zsánerén belül. Alapvetően bírom a MI filmeket, meglepődnék, ha bármelyik rajongónak csalódást okozna. Idén nyáron ez a tuti popcornmozi, már csak ezért sem érdemes kihagyni.

2018.07.31 lexlutor

Nem túlzok, amikor azt mondom, hogy ez tényleg minden idők egyik legjobb akciófilmje lett. Mindent hoz, amit egy ilyen mozitól el lehet várni, Tom Cruise élete formájában akciózik, a sztori rendben van, a jelenetek látványosak, az első percben beszip... Több

2018.07.30 Tchiva

A Mission Impossible franchise kétségkívül legjobb darabja, az akció lehengerlő, és amit Cruise művel... Hát ez a pali nem kispályás azért, mondom ezt úgy, hogy magánemberként nem épp a szívem csücske, de minden elismerésem. Ez a film tökéletes kikapcsolódás a nyári melegben, a legjobb szívvel tudom ajánlani mindenkinek.

2018.08.02 tofis

Nem fogok kertelni, nekem máris a kedvencem lett, sőt, azt kell, hogy mondjam, nálam eddig messze az egyik legjobb film idén. Örülök, hogy a jó alakításokon túlmenően sikerült egy rendes sztorit is keríteni neki.

2018.08.24 Virág Zsolt

Nem szeretem Tom Cruise-t, mert ... nem. Viszont tény, hogy nélküle a M:I-(mozi)sorozat nem volna az, ami. Tökéletes Ethan Hunt, AMENNYIBEN túlteszed magad azon, hogy ki a főszereplő a való életben. Ezért volt, hogy nálam a sorozat eddigi részei 'rad... Több

2018.08.09 Ilona H. Kiss

Nekem nagyon tetszett a film tegnap láttam és még mindig a hatása alatt vagyunk.

2019.04.24 Sós-Sabjanics Kata

Végig izgalmas és fordulatokkal teli, a legjobban sikerült Mission Impossible rész.

2018.08.09 Tímea Szalkó

Nagyon fordulatos, csavarokkal feldobott film, elég hosszú, de cseppet sem unalmas. Látványra sem rossz. Tetszett!!!!