Mission: Impossible - Utóhatás

Mission: Impossible - Fallout

2019.02.25 kevelin

Egy Mission Impossible csak jó lehet. Ha rossz lenne, nekem akkor is tetszene. Imádom az ilyen jellegű akció filmeket. Bár kezd kicsit kiöregedni Tom Cruise azért még mindig jól szórakozom a filmeken. remélem lesz még pár rész.

2018.08.15 Bizsu82

Azt kaptam a filmtől amit vártam! Igazán pörgős, aktív cselekményű film, ami gyakorlatilag egész hosszában leköti a nézőjét, egy percig sem unatkoztam rajta. A megszokott, profi karakterek megvannak benne. Szórakoztató és izgalmas, igazi élmény volt!... Több

2019.01.30 VFTS

Hozta a Mission Impossible filmek színvonalát mind történetben, mind látványban, nekem tetszett. Ez is egy olyan film lett, amit egyszer mindenkinek látnia kell.

2022.03.10 Dinácska

Hát ez még mindig működik, nem tud kifulladni. Ethent már sokadjára láthatjuk a nagyképernyőkön, s a szerepre ugyancsak Tom Cruise jelentkezett. Kijelenthetem, hogy korunk legjobb ügynök filmje. Pörgős, akciódús és egyáltalán nem unalmas. Jöhetnek a következő része(ek)!

2019.01.05 szabomarc

Jó akciófilm lett, pont olyan mint az összes többi Mission Impossible. Akinek azok bejöttek, nem fog csalódni ebben sem, de azokhoz hasonlóan, mély nyomot ez sem hagy. Ha szórakozni akar valaki, nyugodtan nézze meg, tetszeni fog.

2021.08.23 Filmimado

Ez is nagyon jó volt

Ugyan az előző sokkal jobban tetszett, ebben sem kellett csalódnom. Ugyancsak nem tartalmazott olyan jelenetet, ahol meguntam volna a filmet. Igazán megérdemli azt az 5 csillagot, ismét.

2019.05.01 ZozArt89

Ismét hatalmasat robbant!

Ethan Hunt karaktere nem mostanában várható, hogy majd nyugdíjba megy, ugyanis zajlanak a folytatások. Ezúttal is belekerül egy gyakorlatilag képtelen élethelyzetbe amiből senki más nem tudná úgy kivágni magát mint ahogy azt ő teszi. Most is mint máskor az utolsó percig várnak a világ megmentésével mégis újszerű hatást gyakorolt rám ez a rész. Meglepetést tudott szerezni. Végre komolyabb hangulatba került a kémsorozatunk. Az első pár rész mondhatni egy giccsparádé volt persze látványos de azért voltak hibái. A "Titkos nemzet" óta viszont komolyodás látszik mind a történetben mind pedig Ethan szerepében. Ethan gyakorlatilag megállíthatatlan és csak előre tör mindegy milyen veszéllyel néz szembe. Egy átlagos ember bele is roppanna abba a súlyba amit neki kell elviselnie és csupán csak maréknyi társa az akire bármikor számíthat hisz országa rendszerint kihátrál ha jön a baj hullám. Ami újdonságnak számított még ebben a filmsorozatban az, hogy Christopher McQuiarre az első rendező aki másodjára is elvállalta a rendezői szerepet sőt a folytatásokban is az ő munkáját dicsérhetjük majd. Habár változott komolyságban attól még ugyanúgy elképesztő akciójelenetek jellemzik és most sem maradhatnak el a Cruise féle bravúros mutatványok. Végül: Elképesztő, remekmódon összetákolt, oltári látványos és szórakoztató filmélményt tudott biztosítani.

2018.12.10 iq.csabi

Az akció jelenetek, a látvánnyal és a kisebb fordulatokkal nagyon jó filmé teszik. Csak a szokásos kimértség jellemzi a végét.

2018.08.06 varkonyiildi

Féltem, hogy ez a legújabb MI rész nem éri majd el a korábbi részek színvonalát, de kellemes csalódást okozott számomra a film, minden percét élveztem, látványos, pörgős.

2018.08.09 kisssjanka

Eszméletlenül jól sikerült a film. Fantasztikusan látványos és mindent beleadtak, amit a mai kor technikája enged. Tom Cruise pedig most sem enged a megszokott színvonalból.

2018.12.25 P

Pörgős, akciódús, humoros. Sajnos az izgalmas jelzőt nem lehet a pozitív dolgok mellé sorolni, hiszen jóformán már a film elejétől tudni lehetett, hogy ki áll az egész mögött és minden fordulat kiszámítható volt. Az meg végképp idegesítő volt, hogy ... Több

2019.02.22 FGyula

Ugyan az

A film túl sok újdonságot nem tartalmazott. Egynek jó volt.

2021.04.27 Máki

Nem vagyok nagy Mission Impossible rajongó, és ezért nem is szívesen ültem be erre a filmre, de mégis adtam neki egy esélyt, és megnéztem. Nos, nem tudom, hogy jó döntést hoztam-e. A mérleg a kettő között billen valahol. Nem mondom, hogy annyira ross... Több

2018.12.02 Ironsky666 Nézhetetlen

Ritka gyenge film lett . Minden gagyinak hat benne számomra ! Esküszöm a tv sorozat változat bármelyik része izgalmasabb mint ez a film ! Hatalmas csalódás ????