Pénzes cápa

Money Monster

2016.10.05 niky86

Igazán izgalmas film a Pénzes cápa, remekül szórakoztam rajta, örülök, hogy láttam. Tetszett a befejezés is, annak ellenére, hohy nem okozott nagy meglepetést, hiszen meglehetősen kiszámítható volt.

2017.02.09 Ancsus

Bár nem egy túl mozgalmas film, szinte végig egy helyszínen játszódik, mégis teljesen magába tudja szippantani a nézőjét. Tetszett a végkifejlete a történetnek.

2017.01.08 holnaputan

Jól indult a film, tetszett, de utána valahogy elveszett a lényeg és tök unalmassá vált számomra a sztori, kár érte.

2016.06.14 Panna

A trailere felkeltette az érdeklődésemet, de a film nem nyerte el a tetszésemet. A történet nem lenne rossz, de helyenként eléggé unalmas volt és picit nevetséges Cloney bohóckodása.

2016.12.02 gubimari

Összességében egy igen kellemes, jó filmélmény a Pénzes cápa. Néha kicsit bellassul a történet, de a feszültségből, drámaiságból egy fikarcnyit sem enged. Érdemes legalább egyszer megnézni.

2016.08.25 beus1987

Annyira nem tetszett, picit többet vártam tőle. Az eleje érdekes volt, de utána ellaposodott a történet.

2017.03.27 Szinano

Feszült és izgalmas film, aminek a végkimenetele meglehetősen kétséges, bizonytalan. Kétféle forgatókönyv is létezik a lezárásra. Végül az jött be, amire én is számítottam. Tetszett.

2016.09.22 kecsaa

Nehéz eldöntenem, hogy Julia Robert vagy George Clooney játéka tetszett jobban, úgyhogy döntetlent szavazok nekik. A film izaglmas, fenn tudja tartani a néző érdeklődését.

2017.08.28 ocskol

Egyszer nézhető, de egyébként felejthető thriller. Nem túl pörgős, amivel nem lenne gond, ha egy kicsivel több minden történne benne és . Egyszer tényleg élvezhető, de nem egy maradandó film.

2017.01.25 Kaslerka

Egy nagyon jól összerakott/felépített történet. Sajnos így működik a világ. A színészek hozzák a szerepeket kellően. Tetszett.

2016.09.17 krazucsi

Nagyon tetszett a film alaptörténete, végig izgultam, mi lesz a film kimenetele. Egyes részek kissé feleslegesen hosszúra lettek nyújtva, viszont feszültség-fokozásból kiváló. George Clooney alakítása is említést érdemel.

2016.08.22 Mliklós29

Nem volt egy rossz film, habár láttam már jobbat is. Geoge Cloney utolsó filmszerepe volt, ha minden igaz ezután már csak a kamera másik oldalán fog ügyködni.

2016.06.05 giorgio600

Jó történet, sztárokkal megfűszerezve. a sztori jól követhető, szerintem végig leköti az ember figyelmét. Kyle helyzetét is egyfajta elfogadással figyelheti a néző. Vannak benne fordulatok és a végkifejlet is érdekes és érzelmekkel teli. Jó film.

2016.07.02 Pumpu

Nagyon tetszett a film, habár kicsit többet vártam izgalom és akció terén, de így is végig szinten tartotta azt az izgalmi szintet, melyet vártam. A színészek remekül játszottak, s a két főszereplő már nevével eladta a filmet, s talán jól is van ez í... Több