Mortal Kombat

Mortal Kombat

jerrycomovie
2021/04/27

Értékelés: 6.5/10
Életemben nem voltam egy nagy spíler – játékos –, ezért pár mondatban össze tudom foglalni az előéletemet a verekedős játékok terén: nem szeretem őket. A legtöbb verekedős játék semmi mást nem jelentett nekem, mint, hogy rángatom a kontrollert, és szerencsésnek érzem magam, ha egy-egy betanult kombóval leterítem az ellenfelet. Valójában, amikor gyerek voltam, ezek a programok roppant repetitívek voltak számomra, ezért nem szórakoztattak. Talán akadt néhány, amivel, unalom okán, elszórakoztam - Thrill Kill -, de összességében nem én voltam a célcsoport. Több

Vox.hu
2021/06/04

Összességében tehát már egész jó úton járnak Hollywoodban ahhoz, hogy értékelhető Mortal Kombat-film kerüljön a közönség elé, egyedül arra a fránya, úgynevezett történetre kéne ráfeküdni, de keményen! Több

Artsomnia
2021/06/10

Az új trilógia nyitódarabja középszerű játékadaptáció lett, amit ugyanúgy szerethet, vagy utálhat az, aki az elmúlt években minden Mortal Kombattal játszott, és az is, akinek fogalma sincs róla, hogy ki is az a Sub-Zero vagy Raiden nagyúr. Több
A hazai sajtóban megjelent kritikák, egy helyen!