Mosolyogj

Smile

2022.10.12 Lóri Ádámcsik

Semmi uj

Pár jumpscare jelenetek kívül sokat nem tud felmutatni szerintem. Egy nagyon átlagos horror, vagy még az alatti.

2022.11.22 Di Canio

Nem rossz horror ez, persze láttunk már mindent belőle más filmekben. Kicsit lehetett volna eredetibb is, de a végéből ítélve lehetséges, hogy lesz folytatása, hátha az jobb lesz.

2023.12.20 Török389133

Az egész film csak borzasztó unalmas beszélgetésekből áll, nem történik benne szinte semmi.

2022.12.07 polgy

Nyomasztó hangulatú hétköznapokra

Lehet pont mi kaptuk el jól a hangulati időzítést, de nekem (50) és a tizenéves kedvenc zigótámnak is tetszett a film. Nem egy csúcs horror, és nem is hoz semmi újat a műfajba, de egy tisztességesen összerakott alkotás. Sokkal rosszabbakkal is volt már szerencsém elpazarolni a drága időmet. És mint a műalkotásoknál, itt is mindenki annyit lát bele, amennyit akar/tud/szeretne. A szülő traumatizáló hatása a gyermekére, aki azután egy életen át hordozza azt. És vajon milyen hatást gyakorol ezen traumák leküzdése a körülöttünk élőkre? Lehet, az másoknál okoz újabbakat?

2022.10.20 Idknw Nézhetetlen

Na ilyen rossz filmet már régen láttam, le utánozták a Felelsz vagy merszet, a Valami követet és a Végső állomást egyben, majd lett belőle ez a szánalmasan béna, nevetséges film. A vége pedig kritikán aluli, össze lett csapva.

2022.12.10 Diabolus

Nem jött át...

Tipikusan egyszer nézhető kategória. A színészek játéka felejthető, a történet semmi extra, összességében egy átlagon aluli horrort kaptunk.

2024.02.09 SzimikeésBéci

Nahát, ez horror? Rém gyenge film, abszolút végig untuk az egészet. A történet, az effektek, de még a színészi alakítások is kritikán alulira sikeredtek.

2023.11.02 Davidkaa

Hát igen vegyes volt számomra. Először is, elismerem, hogy a marketingje kiválóan működött. A film előzetese és plakátjai olyan izgalmasnak és ijesztőnek tűntek, hogy elkerülhetetlen volt, hogy ne érdekeljen, és ne akarjam megnézni. A kampány összess... Több

2022.12.26 barics01

Elég komoly kis thriller volt, egy-két véresebb jelenettel. Végig feszült és izgalmas. Itt főként a hangulat és a feszültségkeltés az, ami dominált. Voltak pillanatok, mikor majd kiugrottam az ágyból. Egy szóval ajánlott kategória.

2023.02.20 József-Lendvai

Nekem nagyon tetszik a pszichológiai vonal, meg a film mondanivalója. Nem úgy kell nézni mint egy egyszerű thrillert, mert annak teljesen átlagos.

2023.03.06 BalogJoe

Sablonos, de működik

Egy sablonos, de a jumpscare-eket ügyesen adagoló horrorsztorit kapunk a filmtől, amely a hangeffektekkel is kiválóan operál. Gyenge pontja az ismerős, ezáltal kiismerhető történet(vezetés) [pl.: A kör], erőssége a kiváló kép- és hangképzés. Aki szereti az ijesztgetős horrorokat, ne hagyja ki!

2022.11.21 N3lson

A lelkendező kritikák ellenére ez elég harmatosra sikerült. Pedig az alapötlet, a gyilkos mosoly, mint horror faktor, jó lenne. A felvetett témák, a fel nem dolgozott trauma, a bűntudat is nagyon jó alap lenne egy színvonalas horrorhoz. Nagy kár, ho... Több

2023.01.12 robitpunk

Nagyon tetszett

Fú, sokszor kirázott a hideg, nagyon kikapcsolódtam, kellemesen borzongtam, és a vége is tetszett! Lassúnak lassú, de én se vagyok gyorsvonat. :-D

2022.10.03 vrglaurella

Láttam már ennél sokkal rosszabb horrorfilmet is. Az előzetes alapján többet vártam tőle, de össz-vissz nem volt olyan rossz. Számomra ez 3 pont.