Nemzetbiztonság Bt.

National Security

2023.11.30 Speedy94

Szuper zsaruvígjáték

Vígjátékok közt erős. Hatalmas beszólások. Két nagyszerű színész, akik hitelesen hozzák a karaktereiket. És nem mellesleg egy unalmas perc sincs benne, csak a garantált röhögés ezzel a két őrülttel meg a darázzsal. Kedvenc beszólásaim: Rasszista lódarázs. Rőzsebajszos kis ördögbütyök. xD xD

2016.08.05 mamiéstöti2

A legjobb jelenet, mikor Martin Lawrence-t igazoltatják, és ott van az a fránya darázs... kicsit erőltetett néhol, de hatalmas vígjáték.

Martin Lawrence zseniális nevettető, és itt iszonyatosan jó formában van. A rekeszizmok garantáltan fájni fognak, aki megnézi.

2019.04.24 dailyfilmsan

Olyan semleges számomra. Jópofa, de próbál azért a komolyságra is adni. Hirtelen átlibbenünk a filmen, és nem ragadunk le fölösleges részleteken, de nem nyújt maradandó élményt. Csak egy a sok rendőrös komédia közül.

2020.12.14 elekm90

Egyszer nézős akciókomédia, sajnos nagyon vegyes a poénok minősége. Steve Zahnt a legtöbb szerepben bírom, de ebben a szerepben, filmben idegesített az ember.

2019.06.16 Ms. Akárki

Imádom. Zseniális vígjáték. Helyzetkomikum ezerrel, főleg a kiinduló, darázsos jelenettől kezdve. De hogy egyik kamerafelvételen se látszott jó, azon olyan jót nevettem. De a végére közös a céljuk. Laza kis klasszikus vígjáték.

2019.07.13 Norbert93

Nem egy nagy eresztés a film cselekménye, de a film olyan szinten vicces és szórakoztató (ne felejtsük el a kiválóan megírt magyar szöveget sem), amennyire buddy-cop film még nem volt. A két karakter kapcsolatának talán egyik legnagyobb erőssége az a... Több

2022.02.03 Képkockák

Évekkel később is remek szórakozást nyújt, a poénok és a történet sokkal természetesebbnek hat, mint napjaink Kevin Hart-filmjei, amik szinte egyértelműen Martin Lawrence filmjeit veszik alapul. Nemcsak a vígjáték része az, ami megnevettet és a film... Több

2017.10.21 kevelin

Nekem nagyon tetszett. Zseniális film, nagyon jó vígjáték. Lawrence-nek cska olyan filmje van ami vicces, és erről is cska ez mondható el. Nagyon jó vígjáték :)

2023.10.10 Di Canio

Jófajta akcióvígjáték, néhol egész jó poénokkal. Végig tartja a szintet, nincs benne unalmas rész.

2016.10.24 jencike1985

Hatalmas film! Nagyszerű vígjáték. Martin Lawrence hozza a formáját mint minden filmjében. Rengeteg poén van benne. Családi vígjátéknak nagyszerű! Nekem mindenféleképpen 5 csillag!

2017.05.31 szkodvig

Nagyon szeretem ezt a filmet.:) Sokat röhögtem rajta mai napig szívesen megnézem, jó kis storyja van illetve Martin Lawrence is hatalmasakat alakít benne.

2015.06.22 kovi23

Nagyon szórakoztató film, remek kikapcsolódás. Mindenkinek ajánlom aki szereti a humort, mert ebben aztán van bőven. Tele van jobbnál jobb jelenetekkel (pl. a lódarázsos részen sírtam), és beszólásokkal.

2015.06.09 Skarsh

Ez egy iszonyatosan vicces film! Csak ajánlani tudom mindenkinek. Hiányoznak manapság a jó régi Martin Lawrence filmek a moziból. Rengeteg elmés beszólás, és humor van benne, emellett az akciót sem hagyták ki belőle.