New York bandái

Gangs of New York

2020.12.19 Interfectorem Sabnock

Nem tartozik Di Caprio legjobb mozijai közé. Kissé vontatott, és valahogy nem egy összerakott film, valahogy olyan érzésem volt végig, hogy valami hiányzik a filmből. Nálam egyszer nézős.

2015.05.04 ZeroHero

Nekem kifejezetten tetszett a film. Volt egyfajta hangulata. Nem egy gyors folyású film,ez igaz, de nem az akciók, meg a nagy fordulatok miatt kell megnézni. A korszak bemutatása kifejezetten bejött. Nem csapja össze a végét, ha lassan indultunk, lassan is fejezzük be. Én ajánlani tudom :

2019.07.12 Norbert93

Akár jó is lehetett volna...

Az előzetese minőséggel kecsegtetett és sokat ígért, ám a film dögunalom volt, gyakorlatilag 30 percben össze lehetett volna vágni a sztorit annyira sok üresjárat van benne. Pozitívumként megemlíteném a minőségi színészi játékot és az igényes korhű képi világot, de sajnos ez is kevés volt ahhoz, hogy megmentse a filmet az unalomba és érdektelenségbe fordulatástól. Úgy gondolom, hogy a filmben bőven megvolt a lehetőség, de ezzel nem a megfelelő módon éltek, ezáltal a végeredmény sokkal szegényebb lett, mint amilyen valójában lehetett volna.

2015.10.09 TribeBubu

A New York bandái egy első osztályú történelmi film. Látványos, izgalmas, a színészek pedig egytől egyig kiválóak. Cameron Diazt nem kedvelem túlzottan, mint színésznőt, de ebben igazán felülmúlta magát. Daniel Day-Lewis alakítása meg egyenesen fanta... Több

2018.05.12 Miska bácsi

Hiába van DiCaprio és Day-Lewis egy filmben, hiába hozzák jól a karaktereket - főleg Day-Lewis -, és hiába a korhű jelmez és berendezés. Ez a film még 90 percben is unalmas lenne, nem hogy közel kétszer annyiban.

2015.08.21 Moria99

Ismét itt vagyunk, egy olyan műnél aminél azt hiszem, hogy még talán maga a rendező se tudta mit akart. Erős megfogalmazás ez azonban én így éreztem. Soha többet ilyet. Nem jött be.

2015.12.04 Toncsi

Kár, hogy egy alapvetően jó ötletre ilyen elcsépelt történetet találtak ki. Fiú bosszút áll az apjáért, közben szerelmes lesz, bla bla bla. A dolgot még úgy-ahogy mentik a jó színészek, de belőlük sem jut túl sok, már ami az alakításokat illeti, szóv... Több

2015.03.23 iaquino

A Keleti-part westernje ez a film. Kemény, de valahogy nincs meg benne az a plusz, ami kiemelkedővé tenné Scorsese filmográfiájából. Meg persze Daniel Day-Lewis mindenkit leszínészked a vászonról.

2015.02.01 sharpshuta

Fogalmam sem volt arról, hogy az ennyire véres volt az USA történelme még az 1800-as években is. Kegyetlen, megrázó történet tökéletes képi és rendezői megvalósítással. Maga a sztori hoz hideget-meleget egyszerre, a bosszúvágy mellett megjelenik a szerelmi szál is.

2015.11.12 DarkMoss

Annyira nem adta át a történelmi hangulatot, inkább egy ilyen fura középkori fantáziára emlékeztetett, és azt is sajnáltam, hogy nem nagyon volt benne semmi gengszterfilmes csavar, hangulat, vagy utalás a műfaj más nagy alkotásaira. Szívesen láttam v... Több