Nincs alku

The Negotiator

2020.11.21 uniterra

Akciófilm, kiszámítható volt az egész. Egyszer elmegy.

2017.05.07 mamiéstöti2

Az egyik kedvenc filmem, többször is láttam már, de még mindig nem unom. Spacey és Samuel L. Jackson remek párost alakít ebben a lebilincselő thrillerben.

Samuel.L.Jackson jól hozza a karaktert,Izgalmas,pörgős,és nagyon tetszik a csavar a filmben. Az sem utolsó szempont,hogy ezen a nézőponton keresztül mutatja be a társadalomba egyre jobban begyűrűző korrupciót!

2017.10.14 Deku

Samuel L. Jackson nagyszerű volt ebben a filmben és érdekes is bár filmet első pillantásra nézve egész jó volt, izgalmasnak tűnő volt a története habár utólag kiderült, hogy ez annyira mégse volt akkora nagy szám mint elsőre. Nem volt nagy kedvenc.

2020.02.27 elekm90

Izgalmas film, bár tele van hollywood-i megoldással, de vannak benne okos megoldások/fordulatok is. A filmet a két főszereplő karaktere és a kettejük közti verbális "adok-kapok" viszi a hátán, valóban nagyon jó választás volt ez a Jackson-Spacey páros, utóbbi főleg kiemelkedik alakításával. 7,5/10

2018.11.27 harnas1207

Nagyon jó film, sok ismerős arccal. Nem vártam tőle semmit, de hatalmasat csalódtam kellemesen.

2017.01.05 MKristijan

A sok reklám után kapott egy esélyt. A korszakból adódóan sokra nem számítottam. De egyáltalán nem csalódtam :) végig a képernyő előtt tartott. Profi :)

2015.03.01 pisti18

Csavaros, izgalmas film, mely az első perctől az utolsóig magáévá tesz és te ezt hagyod. 10/10

2015.05.30 Akodako

Érdekes a történet izgalmas és szórakoztató film, tetszett a színészek alakítása is ,jól eltalálták a karaktereket, igazán jól összerakott film kerekedett belőle.

2020.07.15 Ed

Ebből egyszer is bőven elég volt, tele van hihetetlen baromságokkal. Például mikor beadta nekik, hogy kinyírta az egyik zsarut, ott egyértelmű volt, hogy csak kamuzik. Elhiszem, hogy profi a csávó, de azért kicsit túlzás volt egy hadsereget küldeni rá.

2015.05.02 Zsombi

Jó, hogyha beválik egy párosítás! Spacey és Jackson remekül mutatnak egy filmben, de ehhez jó történet és jó rendező is kellett. A végeredmény egy intelligens, elgondolkodtató, ravasz kis film. Különösen Jackson szerepe volt összetett, mert egyrészt ... Több

2016.04.09 Hitman

Szerintem ez egy teljesen jó film. Van benne akció és dráma is. Kevin Spacey és Samuel L. Jackson kiváló színészek, most sem okoztak csalódást. A rendező képes izgalmas és feszült hangulatot teremteni, és arról is gondoskodik, hogy a nézők figyelme n... Több