Senki

jerrycomovie
2021/04/24

Értékelés: 6.5/10
Nobody (2021)
Megtekintés: Nem kell, hogy tökéletes vagy újító legyen egy műfaji film, elég, ha egyszerűen kedveljük az adott műfaji leágazást. A Nobody pedig hibái ellenére egyszer egészen biztosan egy szórakoztató darab, ha szereted az olyan filmet, amiben egy van, mindenki ellen. Nagyjából. Több

Art7.hu
2021/05/27

Értékelés: 7.5/10
John Wick aputestbe zárva
Persze még a lassan futószalagon érkező John Wick-folytatások között is megbecsülhetjük, hogy amikor egy-egy ilyen kisebb léptékű darab ellenpontozza az egyre megalománabb látványfilmeket, főleg, ha még egy-két emlékezetesebb pillanatra is futja tőle. Több

Vox.hu
2021/07/01

Ha az alkotók a sztori és a karakterek szintjén is megerőltették volna egy picit magukat, akkor azt mondanám, hogy várom a következő részt. Így viszont csak annyit mondok, ahhoz képest, hogy csak egy John Wick-klónt láttam, egész jól szórakoztam. Több

Filmezzunk.hu
2021/07/15

Értékelés: 7.8/10
Ványa bácsiból terminátor lesz
A multikulturális bűnbandák életvilága borzongató látványkirándulás a bűnfilmeknél. Nem bírják megunni, s értenek is hozzá. Több

KULTer.hu
2021/07/20

Nem elég öreg ehhez a szarhoz
A Senki a kapuzárási pánikban megpocakosodott boomerek vágyfantáziája, amelyben nem az orosz maffia, hanem a gyilkos hétköznapi rutinból fakadó haszontalanságérzet a legfenyegetőbb. Emiatt a film is túlkompenzál, de épp ironikus öncélúsága és az egyszerre vérgőzös, mégis valószerűtlenül komikus erőszak miatt igazán működőképes. Több

Creepyshake.com
2021/07/23

Értékelés: 8.2/10
A Senki az év egyik meglepetése a számomra és még az is lehet, hogy 2021 egyik, ha nem a legjobb akciófilmjét üdvözölhetjük benne. Az pedig külön dícséretet érdemel, hogy nem nyújtották halálra a játékidőt, hanem pörgették a cselekményt. Több

Kortárs Online
2022/02/17

Hat évvel a megosztó Hardcore Henry után visszatért Ilya Naishuller, aki ezúttal sem hazudtolja meg önmagát. Vérmocskosan szórakoztató, acidlöketű ámokfutását kéretik nem komolyan venni, és ha másfél órára le tudjuk adni az agyunkat a ruhatárban, maradéktalanul azt kapjuk, ami a csövön kifér. Több
A hazai sajtóban megjelent kritikák, egy helyen!