Advertisement

Senki (2021)

Nobody

Senki

sptt   2021. 12. 07.

Végre egy akciófilm, ahol minden rendben van, normális forgatókönyv, jó színészek, jó rendezés, jó akcióképek. Kár, hogy a film második felében vannak laposabb részek is, így nem lehet belőle egy tökéletes film, de ne legyünk telhetetlenek, ez így is az utóbbi idők akciófilmjeinek felső 20%-ába tartozik. 7/10

stevepisti   2021. 04. 24.

Sajnos akaratlanul is sok hasonlóság fedezhető fel a John Wick és ez között. Sok a párhuzam, hasonló a szitu, orosz gengszterek itt is, a jó útra tért főhős kényszerű visszatérése a régi életéhez, hasonlóan áll bosszút a gengszterfőnökön stb. Termész... több»

Bazzzsi   2021. 10. 13.

Nagyon ott volt a film. Az akciójelenetek ütöttek, szó szerint. A történet meg ugye egy bagatell dologból indul ki.

Eastern79   2021. 04. 17.

Az év akciófilmje

Ilya Naishuller a 2015-ös Hardcore Henryvel robbant be a köztudatba, és könnyen lehet, hogy a Senki, ha nem is a legnagyobb dobása 2021-nek, de mindenképpen a legjobb akciófilmje. Hutch Mansell (Bob Odenkirk) élete egyhangú, pedig gyönyörű felesége ... teljes kritika»

Sabnock Sanatory   2021. 11. 26.

Chuck Norris is tapsolna? Nem hinném! Segal meg el is verné!

Most, hogy befejeztem a filmet, semmi olyan nem maradt bennem, amit szívesen említenék a filmből. Legyen akár egy jelenet, vagy éppen egy frappáns beszólás vagy egy egyszerű szó. Valahogy minden olyan mesterkélt és rettenetesen átlagos. Klisés és sab... teljes kritika»

7ETEDIK   2021. 04. 20.

Egy valóban jó és egyedi jelenet van a filmben, arra is fél órát kellett várni. A többi viszont John Wick majmolása. Egyszer nézhető, gagyi.

Képkockák   2021. 10. 08.

Better Call John Wick

Nem is tudom, hogy pontosan hol kezdjem… A Senki előzetese azt üzente nekem, hogy jön egy izgalmas akciófilm, amire érdemes időt szánni, és akár többször is nézhető lesz, mint az író másik filmje, a John Wick (szándékosan utalok rá egy filmként, a fo... teljes kritika»

A film összbevétele 55 405 035 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 36 234 570 forintot termelt. A hazai mozik összesen 22 771 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

2019 októberében jelentették be hivatalosan, hogy a film szereplőgárdájához csatlakozott a Vissza a jövőbe-trilógia ikonikus sztárja, Christopher Lloyd.

A film eredetileg az STX Entertainment forgalmazásában került volna a mozikba, de 2019 áprilisában a Universal Pictures megvásárolta tőlük a jogokat.

A film egyik executive producere a Pókember-filmek sztárja, Tobey Maguire volt.

A film társ-produceri teendőit a John Wick, az Atomszőke és a Deadpool 2 rendezője, David Leitch látta el.

Bob Odenkirk a főszerep mellett producerként is kivette a részét a film munkálataiból.

Persze még a lassan futószalagon érkező John Wick-folytatások között is megbecsülhetjük, hogy amikor egy-egy ilyen kisebb léptékű darab ellenpontozza az egyre megalománabb látványfilmeket, főleg, ha még egy-két emlékezetesebb pillanatra is futja tőle. több»

A Senki az év egyik meglepetése a számomra és még az is lehet, hogy 2021 egyik, ha nem a legjobb akciófilmjét üdvözölhetjük benne. Az pedig külön dícséretet érdemel, hogy nem nyújtották halálra a játékidőt, hanem pörgették a cselekményt. több»

Ha az alkotók a sztori és a karakterek szintjén is megerőltették volna egy picit magukat, akkor azt mondanám, hogy várom a következő részt. Így viszont csak annyit mondok, ahhoz képest, hogy csak egy John Wick-klónt láttam, egész jól szórakoztam. több»