Ocean's 8 - Az évszázad átverése

Ocean's Eight

2021.10.28 Greeta

A pasis változat fényévekkel jobb. A történet kicsit nyögve nyelős, és a karaktereket sem ismerhettük meg mélyebben.

2019.01.21 Timcsi

Az elődök nekünk jobban bejöttek. A történet maga nem volt rossz, voltak benne jó megoldások.

2019.05.10 petraszab

Én is úgy érzem, hogy teljesen céltalan colt a film. A története egyszerű, a csavar a végén se nagy durranás.

2018.08.23 kevelin

nekem nagyon bejött :D hozta a régi Oceans filmeket, persze a fiúkat nem lehet lepipálni, de nekem ez a női osztag is nagyon tetszett pláne hogy 3 kedvenc színészem is szerepel benne :)

2018.06.26 Recensor

Az eredeti 1960 -as rész (Frank Sinatraval) és a nagy sikert aratott Soderbergh-féle 2001 -es epizód nyomdokain halad Gary Ross filmje is, csak éppen női szereplőkkel. Sajnos érezhetően másolt panelekből áll, mindenben követve a Clooney verziót. A hö... Több

2018.07.05 Bizsu82

Hát, őszintén szólva nem lett a szívem csücske a film. Sok az üres járat, sok esetben unalmasnak hatott. Egy-két jó poéntól eltekintve jóindulattal átlagosnak mondanám. Szerintem nem érdemes időt, pénzt áldozni rá! Középszerűre sikerült!

2018.08.18 Az amatőr

Nagyon,nagyon jó volt,erre már nincsenek szavak.Úgyse tudnék méltó kritikát írni róla.Mindenesetre mindenkinek ajánlom,aki egy jót szeretne szórakozni.

2019.01.30 VFTS

Lehet, hogy az évszázad átveréséről szól a film, de nem volt sem az évszázad, sem az év filmje. A történet lerágott csont, a szereplők produkciója sem az igazi. Semmit nem vesztetettünk volna, ha el sem készül a film.

2018.07.06 L.Regina

Igazából nekem bejött a film, végig jól szórakoztam rajta, könnyű szórakozást nyújt, és szerintem nem csak egyszer nézős darab. Kezdjük is azzal hogy nem értem miért volt mindenki kiakadva a filmre amiért kvázi az eredeti trilógiát remakelték nőkkel,... Több

2019.03.20 Eniq

Imádom az Ocean's filmeket, így nem is volt kérdés, hogy ezt is megnézzem. Elsőre úgy elment egynek a film, tetszett, de annyira nem voltam odáig érte. Azóta viszont megnéztem többször is és már odáig vagyok érte. Tetszik, hogy ennyi híresség szerepel benne, szerintem minden szerepre a legmegfelelőbb színészt választották.

2022.03.17 SzupiMester

Imádom ezt a filmet!

2018.07.05 schvarz

Egyszeri nézésre megfelelő film, de semmi extrát, újdonságot nem adott! Közepes, de kellemes, szórakoztató, vannak benne jó poénok és zajlanak az esmények pörög a film.

2018.07.26 varkonyiildi

Kellemesen csalódtam a filmben, nagyon tetszett az Ocean's sorozat női változata. Tele van jó humorral. És tetszett benne, hogy minden apró részletre figyelt a rendező.

2018.07.25 Meea

Imádtam! Sandra Bullock filmjei mindig is szuperek voltak és ebben a filmben sem okozott csalódást. A film nagyon jó, viszont én kicsit hiányosnak éreztem a végét.Megvolt benne a csattanó, de valahogy...hiányzott valami.