Oculus

Oculus

2015.02.10 totli

Az év legjobb horrorja. Ennyi. Folyamatosan fenn van tartva a para, és egy óriási lezárással nekem az egyik kedvencem lett.

2015.08.12 Gabor

A múlt és a jelen párhuzamosan fut a filmben.Ez nagyon egyedi ebben a műfajban.Még nem nagyon láttam horrorban ilyet.Pont ezért érdekes feszülséget okoz a nézőben.Horror rajongóknak kötelező.Nekem 10/7 film.

2015.05.09 spikeZ

A film viszonylag kiszámítható volt, és úgy tűnt, az egyetlen dolog, amit a rendező tud, hogy a folytonos váltásokkal összezavar, és azt hiszi, ettől már ijesztő is lesz az egész. Nekem annyira nem jött be.

2015.01.27 Cintii9913

Nagyon jó horror film, az eseményeket sokszor nem lehet követni, bár én feliratosan néztem, lehet hogy azért volt nehéz egyszerre két felé figyelni :)

2015.01.28 Sritech

Nagyon kiborító egy film ... nem igazán tetszett. Olyan, vontatottnak tűnt már a vége fele.

2016.06.29 Gríz

Ütős horror, igazán jól eltalálja a hangulatot a rendező. Igaz, az idősíkokkal való játék kicsit összezavarhatja elsőre az embert, de semmi nagyon vészes nincs benne, hozzá lehet szokni. Amellett a fim végig feszült, izgalmas, horrorisztikus, úgyhogy... Több

2019.05.12 Antalné Anett

UNALMAS!!!!! SEMMI IZGALMAS NINCS BENNE!