Előre

Onward

2020.03.05 kasztni

Ennél őszintébb és meghatóbb animációs filmmel még talán nem is találkoztam, gyönyörű munka. A karakterek elbűvölőek, és végig nagyszerűen működik a történetben a varázslat. Kicsiknek és nagyoknak egyaránt ajánlom, tanulságos és szórakoztató.

2020.03.07 Bálint

A Pixar ismét óriásit alkotott, és egy fantasztikus kalandra hívja a nézőket. A történet végét egyszerre éreztem keménynek és meghatónak, pedig valahol sejthető volt, hogy ez lesz a befejezés. A humor végig nagyon diszkrét, de még így is nagyon szórakoztató a film, nem mellesleg rengeteg tanulsággal szolgál.

2020.03.06 Kristof

Szuperaranyos mese, nem is igazán vártam mást, már csak a szereposztást elnézve. Tom Holland számomra egyszerűen szinkronszínészként is megállta a helyét, és elmondhatatlanul jól hozta a figurát. Az egész hangulata nagyon magába szippantott, szerintem egyszerűen látni kell!

2020.03.08 EDUARD98

Nem ez életem legjobb animációs flmje, de szerintem egyszer simán meg lehet nézni. A képi világa nekem egy kissé túlcsorduló, ez valahol zavart is. A történet kedves és aranyos meg minden, de valóahol én ezt egyszerűen hatásvadásznak éreztem. Mindenk... Több