Timcsi

Cristin Milioti

Nyles (Andy Samberg) életét különös jelenség fordítja a feje tetejére: egy időhurok rabjává válva minden reggel ugyanarra a napra ébred, újra és újra elkíséri barátnőjét egy esküvőre Palm Springsben. Egy nap azonban vonzódni kezd a koszorúslány Sarah-hoz (Cristin Milioti), s a dolgok… Több

Rendező: Max Barbakow
Forgatókönyvíró: Andy Siara, Max Barbakow
Ország: Amerikai Egyesült Államok, Hongkong
Premier (HU): 2020.09.03. | Telekom TVGO (2020.12.01.)
Forgalmazó: MoziNet

2024.02.26 Majorkas

Egy kiváló időhurkos vígjáték

Imádok minden időhurkos filmet, bár tudjuk, a koncepció nem egyedi, és évente jönnek elő hasonló filmekkel, de ez olyan sztori, ami nincs meg a többi filmben. Üdítő humorával élvezhetővé teszi a játékidőt, és a főszereplőket is megkedveljük, majd izgulunk, mi lesz a végkimenetel. Nem egy Idétlen időkig, de szerintem nagyon jó lett ez is, megy a kedvencek közé.

2020.08.18 indingo

Nagyonjóképűnek ajánlva

Imádtam a filmet. Az időutazós filmek közül az időhurkosok általában hamar idegesítővé válnak, de itt nem volt ilyen érzésem. Jól összerakott történet, sok humorral és érzelemmel. Csodálatos érzés, ha az ember megtalálja a másik felét. A vontatott, egymást követő napokon unottan ébredtek a főszereplők, majd miután egymásra leltek, és nem te és én voltunk, hanem mi. akkor már mosolyogva, csillogó szemmel indult a napjuk.

2020.08.21 Szilonka

Már az előzetes alapján tudtam, hogy ezt meg kell néznem. Imádnivaló film. És azóta is gondolkodom, hogy mi nyűgözött le ennyire, de nem jövök rá. Láttam már hasonlót, de valahogy magával ragadott az érzés.

2020.10.21 qwer

Jó ideje nem láttam jó vígjátékot, és mivel a Palm Springs a kritikák és az ismerőseim szerint is szórakoztató, mi több, az év egyik legjobb filmje, azt hittem, végre lesz egy jó szombat esténk egy tényleg humoros filmmel. Nem kellett volna ennyire r... Több

2023.01.07 Crystaldeer

Van ennél jobb időcsapda film

Nem volt rossz film. Bár túl sok poén nem volt benne. Egy dolog bosszantott kicsit, hogy számomra nem derült ki, hogy a srác hogyan került bele ebbe. Vagy csak én nem voltam jó megfigyelő? Szerintem akkor már az Idétlen időkig című film sokkal jobb volt.

A film összbevétele 1 425 774 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 36 167 267 forintot termelt. A hazai mozik összesen 26 632 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

A Palm Springs forgalmazásáért fizették a legmagasabb összeget a Sundance Filmfesztivál történetében, pontosan 17 500 000, 69 dollárt. A film mindössze 69 centet vert rá a korábbi rekorderre. Szerző: hp

A Palm Springs nézettségi rekordot döntött a Hulun. A streaming szolgáltató történetében soha nem néztek meg annyian egy filmet a premierjének hétvégéjén, mint Max Barbakow vígjátékát.Szerző: hp

Andy Samberg elmondta, hogy több befejezést is írtak a filmhez. A különböző változatokat bemutatták a barátaiknak és a családjaiknak, és végül az ő visszajelzéseik alapján döntöttek a végleges verzió mellett.Szerző: hp

A cím ellenére a filmet nem Palm Springsben, hanem Palmdale-ben és Santa Claritában (Kalifornia) forgatták. A munkálatok mindössze 21 napot vettek igénybe. Szerző: hp

(2020. 09. 25.)
A Palm Springs az időhurok-teória eddigi talán leglazább és legszórakoztatóbb bemutatása. Több

(2020. 09. 16.)
A végtelenben elveszve, majd megtalálva
A januári Sundance Filmfeszivált követően, a Hulu által a semmiből bukkant elő a Palm Springs, ami most a mozikba is eljutott. Az időzítés szinte tökéletes, hiszen mikor máskor, ha nem most nézzünk olyan filmet, mely fő üzenete az életigenlés és az emberi kapcsolatok fontossága. Ahogy azt Nyles mondja: „Itt vagy te, állsz a szakadék szélén, ami sok... Több

(2020. 09. 07.)
Poén, hogy az egyik jelenetben a Whiplash pszichopata zenetanáraként bukkan fel, és ostort csattogtatva keseríti meg Samberg életét – ha már utalásos poént sütöget az ember, az minimum legyen ilyen. És ezt az egész filmről el lehet mondani: ha ezen a szinten kezdődne minden hollywoodi vígjáték, boldogabb világban élnénk. Több

(2020. 09. 30.)
Cuki és egyben jópofa idő ugra-bugra
Azt nem mondhatom, hogy hiánypótló alkotás lett a film, de ha egy témát feldolgoznak az álomgyárban, akkor azt minimum így kell megvalósítani. Több