Palm Springs

Palm Springs

2024.02.26 Majorkas

Egy kiváló időhurkos vígjáték

Imádok minden időhurkos filmet, bár tudjuk, a koncepció nem egyedi, és évente jönnek elő hasonló filmekkel, de ez olyan sztori, ami nincs meg a többi filmben. Üdítő humorával élvezhetővé teszi a játékidőt, és a főszereplőket is megkedveljük, majd izgulunk, mi lesz a végkimenetel. Nem egy Idétlen időkig, de szerintem nagyon jó lett ez is, megy a kedvencek közé.

2020.08.18 indingo

Nagyonjóképűnek ajánlva

Imádtam a filmet. Az időutazós filmek közül az időhurkosok általában hamar idegesítővé válnak, de itt nem volt ilyen érzésem. Jól összerakott történet, sok humorral és érzelemmel. Csodálatos érzés, ha az ember megtalálja a másik felét. A vontatott, egymást követő napokon unottan ébredtek a főszereplők, majd miután egymásra leltek, és nem te és én voltunk, hanem mi. akkor már mosolyogva, csillogó szemmel indult a napjuk.

2020.08.21 Szilonka

Már az előzetes alapján tudtam, hogy ezt meg kell néznem. Imádnivaló film. És azóta is gondolkodom, hogy mi nyűgözött le ennyire, de nem jövök rá. Láttam már hasonlót, de valahogy magával ragadott az érzés.

2020.10.21 qwer

Jó ideje nem láttam jó vígjátékot, és mivel a Palm Springs a kritikák és az ismerőseim szerint is szórakoztató, mi több, az év egyik legjobb filmje, azt hittem, végre lesz egy jó szombat esténk egy tényleg humoros filmmel. Nem kellett volna ennyire r... Több

2023.01.07 Crystaldeer

Van ennél jobb időcsapda film

Nem volt rossz film. Bár túl sok poén nem volt benne. Egy dolog bosszantott kicsit, hogy számomra nem derült ki, hogy a srác hogyan került bele ebbe. Vagy csak én nem voltam jó megfigyelő? Szerintem akkor már az Idétlen időkig című film sokkal jobb volt.

2020.08.07 elekm90

Az Idétlen időkig alapötletét újszerűen tálalva egy egész jó kis romkomot hoztak ki a készítők a filmből. Tetszett a két főszereplő, kifejezetten jót tett, hogy a szokásos arcok helyett az Európában kevésbé ismert Andy Sambergre és az eddig jobbára s... Több

2021.11.01 BoBamburg

Utóbbi időkben mindig nagy öröm, ha az ember egy tényleg jó és kreatív vígjátékba botlik. És a Palm Springs pont ilyen. A humora jó, a viccek működnek, pont annyi dráma van benne, ami még szükséges és közben tud valami újat is mutatni.

2020.09.11 stevepisti

Először féltem tőle, hogy nagyon elkalandoznak majd a romantika világában, de szerencsére nem volt vészes, számomra a vígjáték elemek erősebbek voltak a romantikánál. Ezzel az időhurkos ötlettel már találkozhattunk hasonló filmekben. Mégsem éreztem e... Több

2020.12.28 sptt

Nagy valószínűség szerint erősen old-school vagyok, kiestem az 'új dolgokra nyitott' kategóriából, de ez a time loop történet minden pozitívumával együtt hidegen hagyott, és erősen unatkoztam a filmen, számomra a történések száma nem érte el az inger... Több

2020.09.13 Timcsi

Nincs olyan év, hogy 1-2 időhurkos film ne jönne ki. A téma tehát nem valami új, de az a film mégis egy új oldalát mutatta meg.

2020.10.08 Bazzzsi

Helyes, humoros, érzelmes és nagyon friss volt a történet, annak ellenére, hogy nincs új a nap alatt.

2020.12.03 Di Canio

Ez a film olyan volt, mintha megpróbálták volna lemásolni az Idétlen időkiget modern vulgáris poénokkal, de nem igazán sikerült.

2020.08.25 Greeta

Végre egy film, ahol jól elegyítették a sci-fi és a romantikus jegyeket. A története végig lázban tartott, nagyon jó a humora, bár sokszor kicsit beteg.

2020.08.31 petraszab

Aki teheti, mindenképpen nézze meg a filmet! Új szintre emeli a folyton ismétlődő napos filmeket. A két főszereplő remek egyensúlyban volt egymással. Szuper kis film.