Pokoljárás

Calvaire
Laurent Lucas
Jackie Berroyer
Jackie Berroyer

Marc, egy utazó előadóművész éppen hazafelé tart karácsonyra, amikor furgonja tönkremegy egy kisváros közepén, amelyet furcsa alakok laknak.

(KZs)

Rendező: Fabrice Du Welz
Forgatókönyvíró: Romain Protat, Fabrice Du Welz
Ország: Franciaország, Luxemburg, Belgium
Premier (HU): 2007.08.30.

2023.07.29 BÉLA Nézhetetlen

Hát ez egy borzadály!

Ekorra sz*rságot már régen nem láttunk, nagyon messzire kerüld el ezt a filmet! Mindenesetre én szóltam!!!

A Pokol bugyra

Mert a Pokol bennünk van, ugye? Vagy nem értesz vele egyet? Na, nézzünk csak utána! Fabrice Du Welz, Romain Protat és Benoit Debie filmje. Mi a felállás? Marc Stevens (Laurent Lucas) előadóművész, aki azzal keresi a kenyerét, hogy kissé ironikus... Teljes kritika

2014.10.02 RókaÚr

Egy "kellemes" meglepetés, ha lehet ezt mondani erről a filmről. Nagyon hátborzongató, elképesztően rideg kompozíció. Csak azt sajnálom, hogy eddig nem hallottam róla. Nem az a fajta, agyatlan horror, amitől nem igazán kapsz semmilyen élményt. Ez a film még órákkal is ott dolgozik benned.

2021.10.07 Zsolt Zsolt

A filmet én átlagosnak tekinteném, vannak jó részek, de egy biztos, az erős túlzás. Szinte majdnem elhitte a tulajnak, szerintem rögtön miért nem tűnt fel neki, hogy ha egy fogadóban évek óta régen nem jártak, ott furcsa dolgok is történhettek?

2014.10.08 cosmik

Van egy erős hangulata, van egy jó sztorija, csak szerintem a színészek nagyon elbaltázták az egészet. Picit mintha túljátszanák az egészet, és ettől nem igazán lesz átélhető. Máskülönben nagyon is ajánlom megnézésre a filmet.

A film összbevétele 2 623 dollár volt (imdb.com).