Poltergeist - Kopogó szellem

Poltergeist

2015.06.29 macikutya

Nagy csalódás volt a film. Konkrétan, ha a trailert láttad, minden izgalmas részt láttál. Nagyon nem volt egyben a film, még moziban 3D-ben sem volt élvezhető. Ha nincs más amit megnézz, akkor vedd csak elő ezt a filmet.

2015.06.16 Akodako

A sablonosnak tűnő sztori ellenére igazán izgalmas, jól összerakott film kerekedett ki belőle. Hozza azt, amit ettől a műfajtól elvárhatunk. Kategória kedvelőinek tetszeni fog.

2015.06.09 Melibaba

Szerintem aranylag jo film. Horrornak horror film vannak benne jo jelenetek. De manapsag nem csinalnak jo horror filmet. Ez jobb mint a tobbi.

2016.10.02 Miss_Murder

Egyszer láttam a filmet, többször nem fogom megnézi, az biztos. Nem rossz, nem rossz, de sajnos nem is nevezném olyannak, ami nekem kimondottan tetszik. Persze, vannak benne nagyon jól elkészített jelenetek, a vége sem lett rossz, de összességében n... Több

2015.12.11 Rivaikun

Nem volt nagy szám, a látvány odabaszós volt, és ebben ki is merült. A kisfiún, és a szellemüldöző csávón kívül minden karakter idegesítő volt.

2015.11.05 Sipos Csongor

Hát ez egy ritkamód nagy szenny. Teljesen elveszti a hatását az egész, amikor már minden rovbban, meg semmihez sem érünk mert robban meg kocsi felborul meg robban, mint egy michael bay fimben. Zs kategórás horror ovisokat ha meg lehet vele ilyeszeni.

2015.06.25 tomtom

Egyik barátom kedvéért mentem el a filmre, mert ő imádja a horrorokat. Neki nagyon tetszett, de én igazából nem tudtam hova tenni. Valahogy nem fogott meg az egész. Okés, azt meg kell hagyni, van benne pár elég ijesztő jelenet, de hát azért ettől még nem tudom felpontozni.

2016.04.09 evaspitzmuller

Sajnos egy klisés, sablonos kis mozi lett ez, gyenge színészi játékkal. Bár a hanghatások egész jók voltak. Szerinte, egyszer nézhető film, többször biztos nem nézném meg. Annak viszont örülök,hogy legalább nem kamerás film.

2018.10.13 kounicakhaha

Várni kellett rá eleget, de megjött az idei év első komolyan vehető horrorja. A műfaj rajongóinak kötelező, igazi bef.satós mozi lett. Gyengébb idegzetűek viszont kerüljék el jó messzire.