Poltergeist - Kopogó szellem

Poltergeist

Smoking Barrels
2015/05/31

Tucathorror, de abszolút nézhető kategória, aminek kifejezetten színvonalas jelenetei is akadnak. Ám összességében úgy gondolom, hogy feleslegesen készült el. Több

Cornandsoda.com
2015/06/08

Értékelés: 5.4/10
Poltergeist – Kopogószellem
Az új Poltergeist filmmel ismét egy remake került le a hollywoodi álomgyár futószalagjáról, amely Steven Spielberg forgatókönyvéből kíván táplálkozni. Ez azonban nem nagyon sikerül neki. Több

Filmtekercs.hu
2015/06/08

Az ötlettelenség köre ezzel bezárult
Egyedül arra jó a Poltergeist idei feldolgozása, hogy teljes erőből rávilágítson a hollywoodi horrorok ötlettelenségére. Több

Cinegore.net
2018/04/23

a szereplők közül mindenki abszolút felejthető alakítást nyújt, tökéletesen illeszkedve a film többi paraméteréhez. Hogy mégis miért készülnek még ilyen újrafilmek? Kérdezzük meg azokat, akik 30 millió dollárt raktak az alkotók zsebébe a bemutató hetében. Több

jerrycomovie
2019/05/10

Poltergeist (2015)
Megtekintés: Ugyan nem vagyok nagy rajongója sem az eredeti sorozatnak, sem a szellemes filmeknek - annak ellenére, hogy van, ami tetszik - ezt a darabot ajánlani merem. Több
A hazai sajtóban megjelent kritikák, egy helyen!