Poltergeist - Kopogó szellem

Poltergeist

2022.02.01 freeman

Király film.

2017.05.07 mamiéstöti2

Végig izgalmas volt, bár nem volt egy rémisztő jelenet sem benne, ezért inkább a szórakoztató horror kategóriába sorolnám, de egyszer érdemes megnézni.

Steven Spielbergtől és Sam Raimitől most csak ennyire tellett, és ez számomra kifejezetten idegesítő, de egyben szomorú is. Élettelen és rettenetesen lapos, nem misztikus és nem félelmetes. Koncepcióhiányos és befejezetlen. Gyenge mozi.

2020.04.20 dailyfilmsan

Hááát hogy is kezdje. Teljesen felbolygatta azt a képet amit én magamban erről a filmről/filmekről alkottam. Ez a Remake kicsúfolja egy kicsit a régit és szerintem gyenge utánzat, még csak nem is ijesztő. Nem igazán értékes és ha érdekel is a téma és... Több

2020.12.30 drg0602

Nem nagy szám

Alaposan felkészültem rá, még azt is megtettem, hogy nem néztem kommenteket a filmről. Sajnos nem nyűgözött le. A film amúgy nem rossz, kb. a harmadáig, aztán jött a csalódás. Úgymond nekem egy kicsit túlzó volt a vége a filmnek. És technikailag se volt az az elkápráztató. Nem nagy szám, talán egyszer nézhető. 10/5

2019.04.27 Anti007

Hatalmas csalódás

Kamaszként láttam az eredetit, és emlékszem, alig bírtam aludni utána egy ideig... Spilberg verziója mindent visz. Még mostani szemmel is, pedig most már sokkal jobb trükkök, effektek vannak, mint akkor voltak. A karakterek, színészek is sokkal szerethetőbbek, jobbak voltak. Erről a remake-ről nem is nagyon érdemes többet írni, mint, hogy abszolút hanyagolható.

2017.09.19 SzFa

Megnézhető átlagos film, sok klisé van benne pl. a kislány látja először, beszélget valakivel vagy valamivel, a ház gonosz..stb. Ennek ellenére izgalmas film, többször is úgy érzi az ember vége és ég rá tesznek egy kicsit. A kislány főszereplő aranyos, szimpatikus.

2016.07.09 hell.l

Kétségkívül vannak benne jó jelentek, amiktől meg kellene ijednünk, ezeket elég jól megoldották. A film viszont összességében nagyon nem lett jó. Túl hosszú a késleltetés az elején, amikor beindulna a cselekmény a karakterek teszik tönkre az egészet. Ez egy egyszernézős film lett.

2016.04.20 gazsika1978

Egyáltalán nem tetszett, nagyot csalódtam benne. A régi klasszikus Poltergeist-re épít a film, leutánozza azt, hisz ez ugyanaz a film csak modernebb házban és körítéssel. A vágás egyszerűen pocsék annyira ügyetlenül és feszültséget agyoncsapó módon v... Több

2015.11.04 sztankobazsi

Egyáltalán nem tetszett. Az eredeti lebutított, családbarát változata, rossz CGI-jal, klisé karakterekkel. Összességében erőteljesen a régi klasszikus Poltergeist-re épít a film, leutánozza azt, hisz ez ugyanaz a film ugyanazokkal az ötletekkel, nulla eredetiséggel, csak modernebb házban és körítéssel.

2015.06.12 emesejuhasz

3D ben moziban jó volt nagyon, látványilag jól meg lett csinálva

2017.08.15 czigler.nora

Hát nem éppen egy rémisztgetős horror film, aki erre vágyik az ne nézze meg, az maradjo na démonok közöttnél. A sztori nem olyan rossz, de nem is erős.

2015.06.16 cunci

A bemutatója tetszett a filmnek, de sajnos csalódnom kellett, mert az előzetesben minden komolyabb jelenet benne van, ha azt megnézed, akkor jóformán már láttad is a filmet. Összességében erőteljesen a régi klasszikus Poltergeist-re épít a film, leut... Több

2015.06.30 bigi

Életemben nem láttam még ilyen unalmas, és sz...r filmet. Az elődjét láttam és abból kifolyólag nagyon vártam ezt a Poltergeist, de kár volt. Halálra untam magam, egyáltalán nem volt félelmetes, csalódtam.