Postal

Mit tehet az ember, ha élete semmit sem ér? A mázsás felesége mindenkivel megcsalja, a munkahelyén semmibe veszik, még a csövesek is leugatják? Ráadásul mind az arab terroristák, mind a városlakók (akik egy apokaliptikus szekta tagjai) rá vadásznak? Természetesen szemrebbenés nélkül legyilkol mindenkit.

Ország: Amerikai Egyesült Államok, Németország, Kanada
Premier: 2007.07.21.
Jackie Tohn
Verne Troyer
Uwe Boll

2018.12.08 harnas1207

Ismerem a játékot, de igazából nem mondanám, hogy sok hasonlóság van a film és közte. A poénok fele igazán gáz és egyáltalán nem vicces. Viszont van egy két igazán emlékezetes jelenet benne, amit sajnos a béna kivitelezés miatt értékelni annyira nem ... Több

2018.03.14 matyas

Van ebben a filmben valami, ami ha kikapcsolod az agyad, garantáltan pokoli szórakoztató tud lenni. De ezen túlmenően szerintem nem igazán érzi az ember, hogy újra meg szeretné nézni, mivel jobbára gagyi az egész megvalósítás.

2015.01.27 Williamgek

Elmondhatatlanul kínos a film, nem is találok szavakat. Adva van egy egész jópofa játék, amit egyszerűen nem lehet megfilmesíteni, mert olyan a koncepciója, mégis megpróbálkoznak vele. Szerintem irtó nagy égés lett az eredmény. Nem is tudom ajánlani senkinek sem.