Elátkozott város 3. - A halál angyala

Elátkozott város 3. - A halál angyala

Pusher III

A trilógia harmadik részének központi figurája Milo, a megvénült szerb maffiózó. Az ő szemén keresztül láthatjuk, hogy az előző 'epizódokon' keresztül bemutatott alvilági lét struktúrája, módszerei az idő múlásával mennyire megváltoztak. A megnyitott… Több

Forgatókönyvíró: Nicolas Winding Refn
Ország: Dánia
Premier (HU): 2006.04.01.

2015.08.16 doffy_joka

Teljesen le voltam taglózva a filmtől. Hihetetlent műveltek vele, nem számítottam rá, hogy talán még jobban is tetszik, mint azt elsőre gondolnám. Amolyan, durr, bele mindent feelingje volt. Tele volt poénnal és akcióval. Semmi se maradt ki.

Nicolas Winding Refn rendező szerint ez a befejező rész lett a trilógia legjobb filmje. Szerző: Bogi87

Miután a Politiken nevű dán újság lehúzta a filmet, Nicolas Winding Refn szinte könyörgött egy másik lap, a Berlingske szerkesztőségének egy pozitív kritikáért. Ez nem történt meg, sőt, a Berlingske-nél kiszivárogtatták Refn valódi szándékait.Szerző: Menyét Ibolya

A Névtelen Drogfüggők Összejövetelén valódi függőket látni.Szerző: Menyét Ibolya

Ilyas Agac (Little Mohammed) a film befejezése után börtönbe került, így a rendezőnek be kellett vinnie a filmet a fegyházba, hogy a színész láthassa a végső változatot.Szerző: Menyét Ibolya