A sóher

Radin!

2023.04.12 drg0602

Elég nézhető francia vígjáték, a jobbik fajtából. Lefoglalt és jó szórakoztam azt nem mondom, hogy zseniális vígjáték, de simán nézhető kategória! A mostani francia filmek amúgy se nyűgöznek le, de ez nem rossz, sőt kimondottan jó alkotás. Színészi teljesítmények jók. Értékelés: 8/10

2017.12.29 indingo

Tetszett a film alapötlete és sok igazán humoros jelenet volt benne. Bírtam a vacsorás részt, a Vivaldi négy évszakát, no meg a kis post iteket. A végére egy kis dráma is belefért.

2018.01.04 Berto49

Nívóját tekintve valamivel jobb, mint a mostani francia vígjátékok, bár ez nem nagy teljesítmény, mert a látott filmeket nem nehéz túlszárnyalni. Egy „ökonomikus gondolkozású”, magyarán durván takarékos főhős (Dany Boon), aki egy minta érték nélküli ... Több

2018.03.30 Bazzzsi

Egész vicces kis francia film, bár a főszereplő fazon nem a kedvencem, kicsit sok filmben látom mostanság. Sok poén ütött benne, hogy mennyire spórolós a pali.

2018.04.18 TomÁcs

Szerintem mindenkinek van a környezetében legalább egy olyan ember, aki, ah nem is ennyire de fukarkodik a pénzzel. Sok vicces jelenetet szült a dolog.

2017.06.10 MMcFly2015

Egy óra hosszán keresztül egy laza vígjátékként jól funkcionál. Főként a főszereplő, Danny Boon-nak hála. Majd utána elkezd felvenni egy drámai vonalat, annak érdekébe, hogy ránkerőltessen egy tanulságot, és kapjunk 1-2 megható jelenetet. Működik, v... Több

2019.06.02 petraszab

Ó én ismerek ilyen embert, tényleg mindenen spórol pedig van mit a jelbe aprítania. Kicsit ki van élesítve a történet és néha túlzásokba esik, de kedvelhető darab.

2019.02.01 stomachh

Lassan indult be, aztan egy kis lenduletet vett, ennek ellenere nem porgos. Jopofa karakter, mindenki ismer ilyen soher fazont. Egyebkent nem egy emlekezetes film, max delutani matinera jo.

2019.02.16 dovetusfurdo

Ezt már nevezem

Azt hiszem ezt a témát sikerült kimaxolnia a rendezőnek. Élvezetes,vicces nincs az embernek hiányérzete minden benne volt aminek ebbe benne kellett lennie.

2017.06.28 Zsuzsy

Közepes kategóriájú film. Először nehezen indult be, de a végére pörgős lett és vicces. Kellemes kikapcsolódást nyújtó, szórakoztató film, de túl sokat ne várjatok tőle!

2017.07.08 VK

Nehezen indul be a film, az eleje kifejezetten vontatott. Sok benne az erőltetett vicc. A közepétől kicsit pörgősebb, de nem nézném újra. A bemutató alapján csalódás volt a film, jobbra számítottam.

2021.01.10 freeman

Király film.

2017.06.01 Buffy

Hát ez a film inkább volt kínos, mint vicces. Őszintén szólva többre számítottam, mert az előzetes alapján még egész jó is lehetett volna. Ezzel a humorral engem nem lehet meggyőzni, komolyan mondom, hogy ezt most bátran hagyjátok ki.

2017.06.02 Tchiva

Dany Boon tehetséges komikus, nem ez az első filmje, amit láttam, bár talán ez a leggyengébb. Nem tudnám külön részletezni, hogy hol csúszott el nálam ez a film, csak az érzés van meg, hogy ezúttal csak valami középszerűnek voltam a tanúja.