Rémálom az Elm utcában

A Nightmare on Elm Street

2015.04.25 adibandii

Nem a legrosszabb horror film,de nem is a legjobb.Van,ahol megijesztett,de amugy nem volt ilyesztő film.Esetleg érdekes volt a sztroi,hogy valaki az álmokban gyilkol embereket.A Freddy Krueger névet viszont megjegyeztem

2015.03.18 mimi

Kiskormom kedven horrorfilmje, imádtam az összes részét. Egy igazi klasszikus, műfajának egyik legjobbja. Kimondottan tudom ajánlani a fiatalabb generációnak, akik szeretik a horrorokat, ma már kevés ilyen kaliberű horror készül.

2015.07.18 rhamus

Megint egy újabb unalmas és röhejes horror film, aminek se eleje se vége. Félelem messze elkerüli ezt a filmet, ahogy engem is elkerült, az unalom már kevésbé került el. Szóval ez nem jött össze.

2015.06.30 drsolomon

Igazi klasszikus úttörő film, minden megvan benne ami egy horrorfilmbe kell. Rémisztő, meghökkentő, fordulatos és mindvégig feszültséggel teli, nem tudod mi vér rád...

2017.09.26 koba1996

A horrorkultúra egyik alapköve, aki valamit is ad magára a témában, annak kötelező. Klasszikus, és ne vegyük el tőle a legnagyobb dolgot, amit manapság konzisztensen figyelmen kívül hagynak: valami újat adott. Mostanra akkora kultusza lett, hogy futószalagon készülnek a hasonlók, de ez az ős. Az eredeti.

2016.05.24 Edeske

Időtálló, klasszikus horrorfilm, valamelyest a horrorfilmek alapja. Ma is nézhető, szórakoztató, rettegést kiváltó film, hozza azt amit a kategóriától elvártam.

2016.04.29 ukla

Talán ez volt a második horror film az életembe amit láttam.Emlékszem nagyon hatásos véres és humoros remekmű mint Freddy Krueger.És néha jó az ilyen filmeken nosztalgiázni.A Freddyt alakító személy beírta magát a nagykönyvbe a karakter megalkotásával.

2015.11.18 Regi82

A színészek nagyon amatőrök és ez a Freddy maszk borzalmas volt. Egyszer nézhető és semmi extra. Nem egy igazi rémes horror. Számomra nem is volt túl ijesztő.

2015.06.01 *tünde

Gyerekkorom rettegett filmje. Örök klasszikus. Legalább egyszer mindenkinek kötelező

2018.10.21 Indkgo

Nagyon jó film! Már értem miért mondják, hogy a régi filmek jobbak, mint a maiak. Nem az a tipikus "Ne menj oda!" "Nehogy megszólalj!" stb. Egyedül a szinkron volt rossz, mert késett a hang. De alapjáraton egy nagyon érdekes film.

2015.05.20 Sissy

A horror műfaj egyik legnagyobb klasszikusa! A mai fiatalok biztosan nem tudják már eléggé értékelni, de annak aki régebben látta még ijesztő és nagyszerű film. Csak ajánlani tudom!

2016.08.22 Macika

Klaasszikus, időtálló horrorfilm, mely a kategóriában alapfilm. Ma is nézhető, izgalmas, érdekes film, amiben vannak igazán izgalmas jelenetek, a szereplők alakítása is jó.

2015.05.29 *bella

Gyerekkorom rettegett filmje. Persze ma már unalmasnak találom, de örök klasszikus. Legalább egyszer mindenkinek kötelező

2015.07.27 Bekmeli

Klasszikus horror, ami kategóriájában a legjobbak között van. Ma is időtálló, újra, akár többször nézhető, látványos, izgalmas film. Műfajától várható hangulatot hozza.