Rémálom az Elm utcában

A Nightmare on Elm Street

2016.04.25 Zsceeeka

Gyerekkorom legtöbb félelme ebből a filmből fakad, de még ma is szívesen megnézem egy-egy horror-night alkalmával, gyerekként nemhogy elaludni, de egyedül hazamenni sem mertem a megnézése után. :D

2021.05.19 Di Canio

Sajnos régebben nem láttam, így mai szemmel nézve kicsit furcsa volt, nem olyan rémisztő, de ez is egy klasszikus horror, amit látni kell.

2018.03.22 hackerjulcsi

Nagyon jó a film alapgondolata, mégis ijesztő, mert a horror faktor mellett nagyon misztikus is a számomra. Sokáig nem mertem aludni ettől, annyira nagy hatással volt rám, szóval abszolút erős alkotás a műfajban.

2018.10.04 thejoker

Szerintem egy remek alkotás, annak idején egy kiemelkedő horror film volt, de mai napig meg tudná állni a helyét amilyen rossz horrorok készülnek.

2021.05.30 Kósa Bence

Wes Craven és Robert Englund

Az, hogy miattuk lett emlékezetes, vitán felüli. A slasher horror egyik, ha nem a legjobbja. Miért? Az alapkoncepció miatt. Mert, hogy az ember már az álmában sincs biztonságban, eléggé ijesztő. Freddy Krueger a legjobb horror főgonosz. Ő szerencsére nem néma, megállíthatatlan, hanem egy undorítóan beteges, szadista élvezetből gyilkoló személy. Persze a fekete humor is a javára válik.

2018.06.24 Terminátor6

Top 5-öt érő horror mestermű. A készítők nagyon ráéreztek az álom és a valóság közötti hasonlóságra, és néha mi nézők sem tudjuk eldönteni, hogy épp melyiket látjuk. Az álombeli gyilkosság köré kiépített szabály rendszer is nagyon jól működik, logika... Több

2017.12.05 Gyalog őrmester

Ez egy nagyon jól sikerült horror film, az biztos. Nekem egyedül a befejezés nem tetszett, de megnézem a folytatásokat is! :)

2015.01.28 Laci000

Fantasztikus a történet, a szereplők, minden,és elég rémisztő.

2016.04.27 ereln

Egy igazán klasszikus horrorfilm, sajnos mára már röhejesnek tűnik az effektelése, de szívesen be szoktam tenni megnézni. Jó film, de nem hinném, hogy a mai gyerek érezné a minőségét.

2016.05.05 raczdavidzsolt

A szereplő jó nő, számomra az ő munkája tette az íre a pontot! Szuper!

2017.05.29 Zoer8993

Ez az a fajta horror film ami klasszikussá vált a maga nemében. Szinte nincs olyan ember aki ne ismerné a filmet hisz nagyon nagyot aratott annak idején. A kategória kedvelőinek ajánlatos.

2015.07.26 one1970

Nagyon régi film, viszont annyi ismerőstől és baráttól hallottam már, hogy nézzem meg, hogy muszáj volt :D Kötelező darab szerintem, durva egy film az biztos...

2016.06.23 postaslaszlo8

A témája és a hangulata még ma is üt, nyilván a technika már senkit nem fog meglepni. A műfaj úttörője szóval azért nem mondok rosszat, nagyon élvezetes kis film, ajj csak az a kinyújtott kezes jelenet ne lenne benne xd

2018.06.18 schvarz

Igazi klasszikus. Hangulatában utánozhatatlan film. Utánozhatatlan a színész alakítása is. Magával ragad és mélybe húz, rettegést vált ki. Valóban profi színészi alakítás és rendezés.