Riddick

Riddick

2015.02.16 szabo801120

Néha jól jön egy Babylon AD vagy Riddick féleség Vin kigyúrt izomagyú Diesel főszereplésével, de ezeket is mértékkel ajánlom, mert kezdik ismételni magukat, az autós filmekről nem is beszélve. :/

2016.06.14 ZiggityZag

Pörgős kis film, viszont a sztorija viszonylag sablonos, de nem annyira borzasztó végülis, vannak benne jó kis látványeffektek és viszonylag izgalmas akciójelenetek. Összességében nézhető, még ha nem is okoz maradandó élményt.

2015.03.14 gaalerzsebet

Vin Diesel által alakított Riddick nagyon jól ki lett találva. Egyetlen negatívumként talán azt tudom felhozni, hgoy a főszereplő nem beszél sokat és elég kevés párbeszéd van a filmben. De ettől eltekintve a film nagyon látványos és izgalmas. Egy percet sem lehet unatkozni. 4/5

2015.03.13 galambi

Imádom Vin Dieselt és Riddick (karaktert) is. Mindegyik Pitch Black részt szeretem és nagyon jól szórakoztam rajtuk. Nem egy remekmű, de tökéletes szerintem kikapcsolódni, én élveztem nagyon.

2015.02.21 hadur222

Sokáig tartott, mire rávettem magam a megtekintésére, de várakozásaimmal ellentétben kellemesen csalódtam benne. Vin Diesel jól hozza a karaktert, a történet akciódús, izgalmas.

2016.07.14 eviestan

Az első két részhez szerintem nagyjából semmi köze sincs, de szerintem ez nem nagy baj, itt is az történhetett, hogy a készítők rájöttek, hogy egy nem túl jó sztorihoz megalkottak egy nagyon király karaktert és akartak vele kezdeni valamit, ami szerintem jól sikerült, egészen ízléses akció sci-fi lett a vége.