Törésvonal

San Andreas

2023.08.26 Ergit

Dwayne Johnson tökéletes a szerepre, számára semmi sem lehetetlen, és azt az Ő személyének el is hiszi mindenki!

2017.09.13 Deku

Hihetetlenül tetszett, kedveltem. Eme filmet egyszer biztos, hogy mindenkinek látnia kell mert ez eszméletlenül jó. Nem tudok mit mondani rá ezt tényleg látni kell nem olvasni. Remek.

Dwayne Jonhson állandóan morcos képét bámulva az agyam totálisan elkezdett zsiborogni.Ez az ember mit keres a képernyőn? Olyan buta fejet vág néha,hogy szinte nekem is fáj. Milliószor megfilmesített történet,na persze itt jól megszórták digitálisan,hogy szegény színészek el ne fáradjanak.Brrrr....álmomban sem jöjjön elő.

2017.04.29 indingo

Egy szokásos katasztrófafilm, átlagos és kiszámítható történettel és néhány földtani bukfenccel. A látvány eléggé élvezetessé tette a filmet.

2016.12.07 HercegPeter

Jobb volt mint vártam. Azt hitten a sok reklámmal meg a nagy beharangozással csak túloznak. De nem. Megvolt benne az izgalom, a látvány és a dráma. Ezek kellenek egy jó katasztrófafilmhez. Nem annyira kiszámítható, mint a legtöbb ilyen típusú film, d... Több

2016.05.28 Orosz István

Jó kis katasztrófa film, olyan kb mint a többi, csak Dwayne Johnson itt apa akinek a lánya bajban van, és igyekszik apai kötelességét tenni. A rengés hullámok meg csak jönnek és jönnek! A vége happy endel fog zárulni, láttsm már rosszabb katasztrófa ... Több

2017.12.16 dailyfilmsan

Hát nem ez lesz a kedvenc katasztrófa filmem az biztos. Nem hagyott mély nyomot bennem. A film szereplői annyira butyután játszották el a szerepet megértem hogy a zöld háttér nem segít előhozni az érzelmeket de egy anya és egy apa könnyes szemmel bes... Több

2016.07.04 hsanya182

Tipikus amerikai film, mellette elég látványos katasztrófa és kalandfilm. Egyszeri szórakozásra tökéletes élményt nyújt.

2019.08.07 Szilonka

Látványra nekem bejött a film, jól dolgoztak a CGI-sek. A története izgalmas, bár hasonlít a Holnaputánra, de az komplettebb.

2016.04.17 andor50

Átlagos katasztrófafilm. Dwayne Johnson beszélhetett volna benne kicsit többet is. A látványa kb. jó, vannak benne egész kreatív pusztítások is. De attól még a sztorija ugyanolyan mint a többi katasztrófafilmnek. A család megmentése és összehozása itt is jelen van, lényegében láttuk már ezt a filmet, csak más címekkel.

2022.02.28 Lóri Ádámcsik

Izgalmas volt

Pár évente mindig kijön egy nagyobb költségvetésű katasztrófafilm, de ezt mindenképp a nézhető és szórakoztató kategóriába sorolnám. Nem spóroltak a látvánnyal. Rock hozza a karaktert. Jó volt.

2019.06.02 kevelin

the rock egyik ha nem a legjobb katasztrófa filmje. iszonyat leköt a látványvilág amit megteremtettek és nem mellesleg egy létező problémára hívja fel a figyelmet (ami egyszer bekövetkezhet) készültek már jobb katasztrófa filmek is de szerintem ez sem marad el sokkal tőlük

2022.09.27 uniterra

Néztem egy darabig. Nem az én világom, ezért nem is húzom le. Nem szoktam ilyeneket nézni, és azt hiszem, jó darabig nem is fogok. Dwayne Johnson nem is igazi színész, csak egy izompacsirta. Kb. 20 perc elég is volt belőle.

2016.08.04 VFTS

Tipikus amerikai katasztrófafilm nagyon könnyen kiszámítható történettel, aminek a végére a főhős megmenti a rászorulókat. A legjobb, ami elmondható róla, hogy látványos. Popcorn film.